Nożyczki-wyłapane na tumblr

W ostatniej scenie 19 odcinka możemy zobaczyć dwóch członków A teamu spożywających alkohol. Ważną wskazówką dla nas mogą być nożyczki widniejące na stole. Wielu z was twierdzi,że nożyczki należą do Cece,oto dowód rzeczowy,iż te o to nożyczki nie należą do niej:

 

co sądzicie o tym?

16 myśli na “Nożyczki-wyłapane na tumblr”

  1. Hmmm… sprawdźcie Wrena. Mona wydała się odrobinę nawet zaskoczona tym, że niby miała powiedzić Wrenowi o dziwnym zachowaniu Spencer. Może to on to wymyślił i tak naprawdę chce zamknąć Spence w Radley?

  2. Ali zapewne usunęła ciąże i Ian jej w tym pomógł i to on mógł być ojcem dziecka , w początkowych odcinkach pamiętamy jak Ali wraca od babci opalona co dziwi dziewczyny i wychodzi później że wcale nie była u babci tylko w hotelu z Ianem, co mi mówi że Melissa jest najbardziej prawdopodobnym A . Poza tym widać było w ostatnim odcinku że Melissa jest wściekła na Spencer za to że przyjaźni się/utrzymuje nadal kontakt z Wrene i przekierowanie butelki na nią może być ujściem złości wobec siostry

  3. Może mama Spenc jest w A-teamie, albo tylko jako pomocnik. Bo niby dlaczego ona miala by pomagac Garretowi w wyjściu z wiezienia? Pomijając fakt iz spotykał się z Melissą, przecież był tak jak jej córka w NAT i chciala ich o boje cronic! Albo może tata Spenc bo mial motyw by zemścić się na Alison za szantaż wiedza ze ich rodziny są spokrewnione. Nożyczki które są obok A-teamu sa obrócone w strone by ktos prawo ręczny mógł go złapac, a w kuchni Hastingów jak ktos leworęczny, nożyczki sa ułozone by ktos mógl je z łatwoscią zabrac.

  4. Mi się zdaje że w A-teamie jest tata Ari, przecież jej nic się złego niedzieje, jej tata pije whisky takie jakie sa na 1. zdj, pamietamuy jak w jejdnym z odcinków kłucił się z Alison w dniu jej śmierci i ona naskakiwała na niego by coś jej zrobił ale od póscił, i mógl sie zemscic później. Lecz mozemy obwiniac o jej zabojstwo każde bo tata Spenc lub ktoś inny powiedzial że kazdy miał dość Alison i każd pragnąl jej śmierci, może hcieli ja wkończyc tak jak ona wykańczala ich.

Dodaj komentarz