O co pani Reynolds poprosi swojego syna Garretta?

Jednym z najbardziej intrygujących spojlerów dotyczących 3 sezonu Pretty Little Liars jest wiadomość, że pojawi się mama Garretta. Według E!, Pani Reynolds pojawi się w najbliższym odcinku, gdzie „publicznie usprawiedliwi swojego syna”.

Przychodzi nam na myśl, że będzie przepraszać za niego. Według Yani Gellman, Garrett zacznie sezon zza kratek i nadejdzie dzień jego rozprawy. Zakładamy, że pojawienie się jej jest w jakiś sposób związane z rozprawą lub uwięzieniem Garretta. Mamy 3 teorie na temat jej publicznego usprawiedliwienia:

1. Poprosi, żeby powiedział prawdę: Może pani Reynolds myśli, że jej syn zabił Alison, kiedy on temu zaprzecza. Może poprosi go o ujawnienie imion współpracowników. Zastanawia nas jednak to, dlaczego zrobi to publicznie a nie prywatnie. Może wydarzy się to w sądzie?

2. Poprosi go by się wycofał: Może będzie zupełnie odwrotnie. Może Garrett zrobił wszystkie te okropne rzeczy, a mama poprosi go o zaprzeczenie oskarżeniom?

3. Będzie błagać o powrót: to bardziej naciągana teoria, ale jeśli Garret wydostanie się na wolności (może z czyjąś pomocą), będziemy mogli zobaczyć jak jego mama zwróci się do radia lub telewizji i będzie błagać syna o powrót.

Jak myślicie, co się stanie?

tłumaczenie: notalonee
źródło: www.littleliars.cba.pl

3 myśli na “O co pani Reynolds poprosi swojego syna Garretta?”

Dodaj komentarz