O Finale Sezonu 5

Pretty Little Liars Season 5, Episode 12: Officer Holbrook and Aria

Nie widzieliśmy Sean’a Faris’a ( Detektyw Holbrook ) w okolicy Rosewood w ostatnich odcinkach, ale to brzmi jak nasz przystojny detektyw wraca w wielkim stylu – nie tylko w następnym tygodniowym odcinku, a wiemy to z promo odcinka, ale dla większych rzeczy w finale sezonu 5. Co Sean miał do powiedzenia ’ Celebified ’ o finale sezonu?

” Zrobi się intensywnie w finale ” Sean oznajmił, dodając: ” Jakieś wielkie złe rzeczy zbliżają się dla niektórych ludzi, którzy są kochani w serialu. ” Brzmi jak kłamczuchy mogą zostać pozostawione w kropce – i Holbrook będzie specjalnie zaangażowany w ich dramat.

Sean oznajmił, że cudownie pracowało mu się przy finale 5 sezonu, nazywając go swoim ulubionym odcinkiem ’ puki co’. Holbrook będzie ujawniony jako wielkie zło. Kiedy zapytaliśmy go czy my, fani będziemy szczęśliwi z sezonu – odpowiedział: ” Cóż, możecie być odrobinkę smutni przeze mnie, ale nie szkodzi. To wszystko jest tylko zabawą. ”

Hmm… czy Holbrook aresztuje Kłamczuchy? Czy będzie to coś gorszego? Mamy własne teorię i myślimy, że Holbrook wykorzystany jest do pracy pod przykrywką, z dala od komisariatu Rosewood, w cieniu sprawy o morderstwo Mony.  I to może być powód, dlaczego Tanner nie obchodzą naciski Tobiego o fakcie, że Holbrook nie jest w domu opiekując się jego tatą.

Jakąkolwiek rolę ma Holbrook w finałowym odcinku brzmi, jak jedynie co będziemy dostawać jest więcej przekręceń i nie dostaniemy dużo odpowiedzi. Sean mówi: ” Proszę Cię. Jeśli kiedykolwiek właściwie dostalibyście odpowiedź, serial by się skończył i dlatego będzie tylko i wyłącznie więcej przekrętów i zmian które was zdezorientują, ale w tym samym czasie wiele spraw schodzi na dół i jestem pewien, że będziecie szczęśliwi ze sposobu w jaki odcinek się skończy. ”

Jak myślicie, jak skończy się sezon? Jaką rolę będzie grał Holbrook? Podzielcie się swoimi teoriami :>

 

http://www.wetpaint.com/

Korekta: Undomiel

2 myśli na “O Finale Sezonu 5”

Dodaj komentarz