ODCINEK 4×15 – OFICJALNY OPIS I ZDJĘCIA!

Podczas, gdy my z utęsknieniem czekamy na zimową premierę „Pretty Little Liars”, w sieci pojawił się już oficjalny opis i zdjęcia z odcinka 4×15. Dowiadujemy się z niego m.in. kogo pamiętnik ukradła Hanna z siedziby „A.” w Ravenswood w odcinku 4×12.

 

„Teraz gdy Hanna podzieliła się z Arią, Emily i Spencer tym, że posiada pamiętnik Ali, dziewczyny mają nadzieję, że to rzuci nowe światło na wiele ich pytań. Ale pamiętnik jest pełen historii, które zostały zakodowane i każda z dziewczyn musi odkryć, które opowieści są o nich. Miejmy nadzieję, że kiedy uda im się przez to przejść to znajdą historię, która mogłaby w końcu dać im odpowiedzi na to kto ścigał Ali. Ale w związku z tym, że każda jedna opowieść jest bardziej osobista od poprzedniej to czy Aria, Emily, Hanna i Spencer naprawdę chcą przyznać się która historia jest o nich?

Tymczasem Spencer jest podejrzliwa jeżeli chodzi o najnowszą relację jej ojca z panią DiLaurentis.”

 

8 myśli na “ODCINEK 4×15 – OFICJALNY OPIS I ZDJĘCIA!”

  1. @Undomiel : Najgorszy jest fakt,iż dziewczyny zatraciły ten swój „look” ,który widzieliśmy w pierwszym sezonie,a który (przynajmniej w moim mniemaniu) był świetny i nadawał ich postaciom niepowtarzalny charakter,ich osobowość zlewała się z tym co mają na sobie.Teraz (jakoś tak od 3 sezonu) ubierane są w jakieś najnowsze trendy(niekiedy groteskowe,ale moda to moda… ) No cóż… pewnie stylistka uznała,że należy zmienić styl ubioru żeby pokazać,iż dziewczyny już wyrastają z tego okresu „teens” ale mnie się to nie podoba.

Dodaj komentarz