Oficjalny opis 4×13- ”Grave New World’’

Po znalezieniu w kryjówce ”A” wskazówki świadczącej o tym, że Ali może wciąż żyć, Aria, Emily, Hanna i Spencer udają się na przyjęcie z okazji Dnia Założycieli Ravenswood.

Ubrane w Edwardiańskie stroje (modne za panowania króla Edwarda VII: 1905-1918 przyp. tłum.) dziewczyny trafiają na przerażające, cmentarne przyjęcie aby tam odnaleźć Alison zanim zrobi to ”A’’. Ale jeżeli Ali naprawdę żyje, to czy Kłamczuchy nieświadomie nie doprowadzą ”A” prosto do niej? Z Ezrą czającym się w ciemnościach, ”A’’ może być bliżej niż myślą.

W międzyczasie Caleb zmierza do Ravenswood aby pomóc dziewczynom i po drodze spotyka bratnią duszę- Mirandę.

Odcinek zostanie wyemitowany przez ABC Family 22 października. Poniżej możecie obejrzeć zwiastun.

Źródło: Wetpaint.com

5 myśli na “Oficjalny opis 4×13- ”Grave New World’’”

  1. Skoro PLL leci o 8/7c a Ravenswood 9/8c, to wychodzi na to, że sobie zsumowali te dwa odcinki i im wyszły 2 godziny. Chyba że się mylę, to mnie poprawcie. 😛 Ale z tego wynika, że Grave New World będzie trwał tyle co przeciętny odcinek.

  2. Oglądając zdjęcia i zwiastun zauważyłam, że w jednej scenie Ezra jest przebrany (ma na sobie chyba ten strój, który był na końcu ostatniego odcinka), a w innym ujęciu jest ubrany już w zwykły czarny strój. Co wy na to, że książkowa bliźniaczka Ali została zamieniona na bliźniaka Ezry? Wiem, że to może trochę niewiarygodne, ale w Rosswood wszystko jest możliwe. 🙂

Dodaj komentarz