Oficjalny opis 4×14- ”Who’s in the Box?”

Mimo tego, że na premierowy odcinek sezonu 4B musimy czekać aż do 7  stycznia 2014 roku, producenci postanowili uchylić rąbka tajemnicy w postaci oficjalnego opisu nadchodzącego odcinka. Wg etonline.com brzmi on następująco:

Uzbrojone w wiedzę, że Alison żyje Aria, Emily, Hanna i Spencer mają teraz więcej pytań niż kiedykolwiek wcześniej. Próbując poskładać ze sobą wszystkie elementy układanki, Hanna wpada na pomysł, że jeśli dowiedzą się kto naprawdę został pochowany w grobie Ali to może przyniesie to odpowiedzi na nurtujące je pytania. Ale kiedy dziewczyny szukają [odpowiedzi], Emily ma problem z poradzeniem sobie ze swoimi uczuciami, dotyczącymi tego, że Alison żyje. 

W międzyczasie Caleb wraca do Rosewood a Ezra odbywa tajne spotkania z Moną i z Arią.

Dotychczas ukazał się również ZWIASTUN oraz SCENA PRZEDPREMIEROWA 4×14.

Co o tym wszystkim myślicie? Czy z niecierpliwością oczekujecie styczniowego odcinka? Jak sądzicie, kto leży w grobie Ali?

Źródło: www.etonline.com

3 myśli na “Oficjalny opis 4×14- ”Who’s in the Box?””

  1. no to ciekawa jestem jak wyjaśnią kto został pochowany w grobie Ali skoro okazało się, że Alison jednak żyje. Chcąc nie chcąc muszą zrobić wątek z bliźniaczkami, bo to by było niedorzeczne, aby w XXI w. policja nie była w stanie ustalić czyje ciało zostało znalezione. To musiała być Ali, bądź jej siostra bliźniaczka. Innej możliwości nie ma.

  2. @Iwet87 Ktoś (na przykład EzrA) zapłacił koronerowi łapówkę za sfałszowanie raportu o ciele Ali. Podejrzewam, że mógłby to być Wren, który w pewien sposób znał Alison, i teraz powiedzmy powiedział o tym, że Ali żyje Shanie i Jennie.

Dodaj komentarz