Ogromne odkrycie dotyczące Ali w 4×12

Marlene King jest królową zapowiadania wielkich odkryć i przełomów w Pretty Little Liars. Tego lata obiecała już, że otrzymamy odpowiedzi na najbardziej nurtujące nas pytania dotyczące fabuły serialu, włączając w to największe pytanie jakie zadają sobie fani PLL- czy Ali żyje?

Teraz, kiedy do letniego finału pozostało już mniej niż tydzień, wielkimi krokami zbliża się dzień ujawnienia dręczącej nas niewiadomej, o czym Marlene zdążyła nam dzisiaj przypomnieć. Kiedy jeden z fanów zapytał czy w przyszłym odcinku, kończącym letni sezon Pretty Little Liars zobaczymy więcej scen z Alison, ona odpowiedziała: ”Zapowiada się wielkie odkrycie związane z Ali w 4×12. Przecież obiecałam wam odpowiedzi”.

Ale czekajcie, to jeszcze nie koniec!

Marlene zdradziła TV Guide Magazine, że kłamczuchy dokonają przełomowego odkrycia dotyczącego nocy zaginięcia Alison. ”Tak wiele się [wtedy] wydarzyło!”- oświadczyła dodając jednocześnie, że po tym odcinku portale społecznościowe zostaną rozsadzone przez fanów, którzy po obejrzeniu 4×12 będą ”wykończeni emocjonalnie”.

Tak czy inaczej nie mamy dla Kłamczuch jedynie złych wiadomości. Mimo że zajmie im trochę czasu odkrycie reguł gry podczas pobytu w Ravenswood, ich sprawy sercowe będą się miały naprawdę dobrze. Aria i Ezra zrobią krok naprzód w swojej relacji, z którego część fanów będzie bardzo zadowolona, Toby i Spencer będą ze sobą bardzo blisko a Emily będzie kontynuowała ”odkrywanie uczuć” dotyczących swojej przyszłości z Paige. Mniej ekscytujący jest fakt, że ostatni odcinek letniego sezonu będzie początkiem zmian w życiu Hanny i Caleba, który opuszcza Rosewood i przeprowadza się do Ravenswood.

Nie wiemy co o tym wszystkim myśleć, ale bardzo chcemy odpowiedzi. Myślicie że Marlene naprawdę zdradzi nam w tym odcinku prawdę dotyczącą Ali czy to jedynie blef?

Źródło: Wetpaint.com

5 myśli na “Ogromne odkrycie dotyczące Ali w 4×12”

Dodaj komentarz