Olivier Goldstick o niesamowitym odcinku Halloweenowym

Halloweenowy odcinek jest wielką przyjemnością, która umili nam czekanie do sezonu zimowego. „This is A Dark Ride” to zdecydowanie coś, na co czekamy z niecierpliwością.

Wetpaint czatował z Olivierem Goldstickiem, który wyjawił kilka kuszących szczególików, by wzbudzić jeszcze bardziej naszą ciekawość.

Wetpaint Entertainment: Czy możesz powiedzieć o czym jest odcinek Halloweenowy?

Cóż, idea jest taka, że wszystkie PLL są w pociągu, tak samo jak inni niespodziewani goście. To nie jest przejażdżka bez wydarzenia, i prawie dojdzie do wypadku z powodu wydarzenia w pociągu. Są też niewiarygodne odkrycia. Nie chcę powiedzieć zbyt dużo. Ale poza faktem, że mamy przepiękną metaforę tych cudownych kostiumów, mamy też niewiarygodne momenty zdemaskowania i myślę, że to jest częścią tej przejażdżki. Ludzie nie mogą tak łatwo wyskoczyć. Są jakby w pułapce.

Słyszeliśmy, że kręcenie było cudownym doświadczeniem. Czy ludzie mają jeszcze troszkę choroby morskiej ?

Tak. Samochody były potrząsane przez grupę członków, żeby dać ten efekt bujania. Mogę sobie wyobrazić po 6 godzinach kręcenie sceny, to mogło sprawić zawroty głowy albo mdłości.

Olivier potwierdził także, że zobaczymy Ali i Jasona w tym odcinku.

7 myśli na “Olivier Goldstick o niesamowitym odcinku Halloweenowym”

  1. Emily rocks a ferocious Barbarella costume, Hanna is breathless as Marilyn Monroe, Aria gets literary as Daisy from The Great Gatsby and Spencer oozes retro glamour as a Hollywood actress from the 40s!
    dziekuje za uwage.

Dodaj komentarz