Opis odcinka 3×12

Znamy już opis odcinka finałowego!

Rozpoczyna się proces Garretta za zabójstwo Mayi, a miasteczko Rosewood staje się widowiskiem dla mediów. Uwaga ze strony mediów to za dużo dla Emily, która nie wie, do kogo się zwrócić: Paige, czy swoich przyjaciółek. „A” dostrzega w tym idealną okazję i proponuje dziewczynom możliwy rozejm. Czy oferta pokoju od „A” jest prawdą, czy może „A” chce zasadzić na nie mroczną pułapkę?
Aria, Emily, Hanna i Spencer zostają zdradzone przez bardzo bliską im osobę, która jest częścią „A”-Teamu.

Źródło: filmweb.pl

23 myśli na “Opis odcinka 3×12”

  1. Moim zdaniem nikt nie jest tak bardzo bliski im 4. może Mona ale nigdy jakoś nie ma jej bliskości np. z Emili więc nie. A Caleb przecież każda z dziewcząt jest z nim blisko często pomaga im się włamywać na różne strony itp. a po za tym jest blisko z Hanna. nie mam pojęcia może Toby przecież też był czas że był blisko z dziewczynami. nie mam pojęcia kto inny. a wy jak sądzicie o kogo chodzi ?

  2. hmm… Wren ? na pewno nie bo on nei był blisko z Aria na przykład. Mona ? Też odpada ! Ezra widywał się praktycznie tylko z Arią. No i jest Caleb i Toby. To są dwaj główni podejrzani weług mnie. (Chociaż wolałabym że by to był Toby, z tych dwóch) 😉

  3. też uważam że najbardziej pasuje Ashley. Dziewczyny często się do niej zwracały o pomoc, zwierzały, rozmawiały. Chcąc „pomóc” mogła niepotrzebnie coś palnąć. No i BetrAyal -Ashley.(chociaż z tym A w „betrayal” to chyba chodzi o -A a nie zdrajcę)

  4. Wydaje mi się, że A to naprawdę A i podpisuje się swoim inicjałem – od imienia/nazwiska/przezwiska. Dotychczas cały czas myślałam, że A to Ali. W którymś odcinku była wiadomość do dziewczyn, że -A jest od Alisson.

  5. poprostu każdy z nich dostaje jakieś zadania od A, żeby chronić siebie i bliskich, tak samo jak kłamczuchy..i Ezra pewno dostał jakieś zadanie żeby chronić Arie, i Lucas np. Hanne i Paige np.Emily. Maya pewnie nie wywiazała się i dlatego nei żyje. albo żyje,tylko się ukrywa bo zrobiła może coś strasznego.. uważam ze jest jedno A. które wysyła wiadomości do innych i ich szantażuje. wtedy oni coś tam robią. i nam się wydaje ze tych A jest więcej..niewiem juz;/

Dodaj komentarz