Opis odcinka 3×20 pt. „Hot Water”

Jesteście ciekawi kolejnych odcinków? Mamy dla Was opis odcinka „Hot Water”. 

 

 

 

 

 

 

 

Wstrząśnięte ostatnimi wydarzeniami i posiadające nowe informacje o Wilden’ie, Aria, Emily i Hanna szukają odpowiedzi dotyczące przeszłości detektywa. Próbując dowiedzieć się czegoś od  Shane’y i CeCe, wydaje się, że Kłamczuchy robią postępy w swoich poszukiwaniach lecz szybko kończy im się czas, gdy dowiadują się, że Wilden depcze im po piętach chcąc je powstrzymać. Teraz, będąc z detektywem na ścieżce wojennej, niektórzy mieszkańcy Rosewood dowiedzą się jak daleko jest on się w stanie posunąć, aby jego tajemnice nie wyszły na jaw.W międzyczasie, Spencer po wielu zarzutach jej przyjaciół, znajdzie kogoś na kim może polegać.

Jak myślicie, czy Wilden jest jednak „tym złym”, kogo znajdzie Spencer?

 

 

Na podstawie: ashley-benson

13 myśli na “Opis odcinka 3×20 pt. „Hot Water””

  1. mieszają jak tylko mogą. Wilden, ciąża, związek z Ianem, wyłudzanie kasy od Byrona, szukanie A, wizyty u Jenny, Toby’ego, + Cape May, golf, imprezy z kłamczuchami, konflikt z Melissą itp…iloma rzeczami Ali zajmowała się na raz?

  2. Ja zawsze powtarzam, ze to byla niesamowita dziewczyna 😀 W ciagu jednej nocy udalo jej sie spotkac z Tobym, Ianem, dziewczynami, Byronem i Bog tylko wie kim jeszcze 😀 przy okazji zdazyla zajsc w ciaze i umrzec 😀
    Dla mnie to nawet gdyby byla blizniaczka to nie ma wytlumaczenia 😀 Musialy by chyba szescioraczki byc 😛

Dodaj komentarz