Opis odcinka 4×04 + spoilery od EW, TVLine, TVGuide

Nowy detektyw oznacza nowe pytania, w nowym odcinku Pretty Little Liars, we wtorek, 2. lipca o 8:00 czasu amerykańskiego.

Kolejny nowy detektyw zadaje Kłamczuchom pare trudnych pytań na temat ostatniej ofiary Rosewood.

Partnerka Holbrooka, porucznik Tanner, przybywa do miasta i przyspiesza ich dochodzenie w sprawie Kłamczuch i ich możliwego połączenia ze śmiercią Wildena. Emily panikuje kiedy jej rodzice znajdują się pod bezprawnym nadzorem w związku z manipulacjami „A”. Hanna denerwuje się kiedy Caleb próbuje pomóć jej z jej ostatnim kryzysem, i próbuje zwrócić uwagę na dochodzenie policyjne. A Toby znajduje nowe źródło informacji na temat śmierci jego matki, ale to prowadzi tylko do większej ilości pytań.

W międzyczasie Aria ma niewygodne spotkanie podczas wyjścia z Jakiem, a Spencer przygotowuje pułapkę dla Melissy.

EW

Aria idzie na przód?

Jeśli rozstanie Arii i Ezry nie było dla was jasne w finale, para zerwała jeszcze raz w premierze sezonu. Kiedy wiem z pewnością, że jesteście rozczarowani, jak mogliście już słyszeć, scenarzyści nie tracą czasu znajdując tej PLL nowego faceta – dokładniej mówiąc jest to Ryan Guzman w filmu Step Up Revolution, który zagra jej instruktora samoobrony.

Ale ona nie jest sama. Według producenta wykonawczego Olivera Goldsticka, życia miłosne wszystkich Kłamczuch stanie się trochę bardziej aktywniejsze. „To bardzo interesujący sezon jeśli o to chodzi. Wszystkie cztery dziewczyny mają kogoś na horyzoncie,” mówi.

Tak, przykro nam, fani Spoby, to dotyczy również ich. Goldstick mówi, że ukochana para w rzeczy samej będzie „w jakiś sposób postawiona przed różnymi okolicznościami dotyczącymi jego osobistej tajemnicy,” mówi. „Co on ujawni? Jak wiele? Czy będzie go to coś kosztowało, jeśli to zrobi? Wiecie, to jedne z tych pytań, gdzie on musi być bardzo rozważny i ostrożny na temat tego czym może się podzielić, w innym wypadku może się to źle dla niego skończyć.

TV Guide

O co chodzi z powrotem mamy Ali w premierze Pretty Little Liars?
Ona jest kobietą tajemnic, to pewne. Producentka wykonawcza Marlene King mówi, że jej powrót do Rosewood wywoła jeszcze większą dyskusję wśród dziewcząt, na temat tego czy naprawdę widziały Alison podczas pożaru w ostatnim sezonie. „Ona odnawiała pokój Alison,” zaznacza King. „Czy ona jest szalona, czy przygotowuje się na powrót Ali?”

TVLine

Spodziewajcie się zobaczenia dużo więcej rodziców w tym sezonie. Tak jak zapowiada Marlene King „A’ decyduje, że on albo ona nie był/a w stanie tak podzielić i opanować Kłamczuch jakby tego chciał/a. Więc, jeśli chodzi o celowanie w nie, 'A’ naprawdę kieruje cele na plecy ich rodziców. Wszyscy są pod obcasem 'A’ z tego powodu. Duża część intrygi obraca się wokół rodziny Marin.”
Bonus: Serial prowadzi casting na rolę Travisa, pracownika stacji benzynowej w wieku licealnym, który posiada „chłodne i surowe” cechy oraz „silne i moralne” wnętrze.

8 myśli na “Opis odcinka 4×04 + spoilery od EW, TVLine, TVGuide”

  1. Zawsze mnie to śmieszy, jak ludzie uwielbiali Ezrę, a teraz nienawidzą go praktycznie tylko dlatego że pojawiła się jego ex z dzieckiem… Zupełnie jakby on wiedział, że ma syna :(. Może fani woleliby, żeby się go wyrzekł dla Arii ;]?

Dodaj komentarz