Opis odcinka 4×05 + spoiler od TV Line

Kłamczuchy po raz pierwszy odwiedzają college w nowym odcinku Pretty Little Liars, 9. lipca.

Spencer i Emily zatrzymują się na imprezie żeńskiego stowarzyszenia, w epizodzie pt. „Gamma Zeta Die!”.

Spencer i Emily planują odwiedzić najbliższy college, ale obie mają bardzo odmienne plany działania podczas pobytu na kampusie. Skupienie Spencer na dowiedzeniu się o pozornym połączeniu Ali ze szkołą jest sprzeczne z poważnymi obawami Emily na temat jej planów po skończeniu liceum. A po ostrym ataku A, Aria i jej brat Mike nie widują się sam na sam, co uważają za najlepsze dla ich rodziców.

W międzyczasie, Hanna staje się coraz bardziej oszalała, kiedy dokonuje kolejnego przerażającego odkrycia w rzeczach jej matki, co prowadzi do podjęcia desperackich kroków – z katastrofalnymi skutkami.

SPOILER

Proszę, dajcie mi jakieś wieści na temat tego kiedy dowiemy się czyje ciało leżało wtedy w lesie! I proszę, powiedzcie, że to nie Jason!!! -Amanda
Oh, będziecie musieli siedzieć nieruchomo jeszcze przez jakiś czas przed ujawnieniem tego. I: Jason?! Mogę z pewnością powiedzieć, że to nie Jason.

7 myśli na “Opis odcinka 4×05 + spoiler od TV Line”

  1. Tamto ciało, które widziała Spence, nie było Toby’ego, potem jak je przywieźli do kostnicy to było pokazane, że ten tatuaż był zmywalny. Zresztą to był cel Mony – Spencer miała znaleźć to ciało, załamać się, trafić do Radley i myśleć „nie mam już po co żyć, więc wstąpię do A-Teamu, jak Mona mi każe” xd

Dodaj komentarz