Opis odcinka halloweenowego!

W oczekiwaniu na 13 odcinek który premierę będzie miał 23 października możemy przeczytać jego opis, oto on:

 

„Aria, Emily, Hanna i Spencer nie mogą doczekać się starej, dobrej zabawy Halloweenowej teraz, gdy traumatyczne wydarzenia z Nate’em są już za nimi. Ale na pokładzie Pociągu Duchów dziewczyny są po znacznie więcej niż tylko dziecinną zabawę w “cukierka albo psikusa”. Kiedy “A” ruszyło pędem i nieoczekiwanie, na każdym kroku pojawiali się widzowie, to Halloween stało się jednym z imprez zabójcy.”

 

Będzie ciekawie!

 

żródło: http://spoilery-seriale.pl

12 myśli na “Opis odcinka halloweenowego!”

  1. no jak widać nie tylko ja mam problem ze zrozumieniem tekstu… szczególnie ostatnie zdanie jest nielogiczne i założę się że nie jest pisane zgodnie z zasadami języka polskiego więc tutaj chyba nie o czytanie ze zrozumieniem chodzi.

  2. Błagam, jeśli dodajecie już jakieś newsy dla ludzi, to czytajcie je najpierw. Bo gdyby autor przeczytał to, co napisał, doszedłby do wniosku sam, że trzeba to poprawić i komentarze takie jak wyżej nie pojawiłyby się.

  3. na kilku stronach jest taki sam opis jak ten i nikt nie ma problemu ze zrozumieniem tego. czy tylko na naszej stronie są osoby które nie potrafią zrozumieć krótkiego tekstu? tak jak już pisałam, nie ja tłumaczyłam i niestety nie znam oryginalnego, angielskiego tekstu. Więc ludzie kochani, co tu jest takiego nie do zrozumienia? Praktycznie zawsze są takie opisy, gdzie niby mamy napisane co się będzie działo a i tak mało z tego wiemy. a jeśli się komuś nie podoba, to prosze bardzo niech znajdzie i przetłumaczy tekst i doda newsa, proste. hejtować ma kto, ale samemu ruszyć cztery litery i przetłumaczyć to już nie ma komu.

Dodaj komentarz