Opis odcinka halloweenowego!

W oczekiwaniu na 13 odcinek który premierę będzie miał 23 października możemy przeczytać jego opis, oto on:

 

„Aria, Emily, Hanna i Spencer nie mogą doczekać się starej, dobrej zabawy Halloweenowej teraz, gdy traumatyczne wydarzenia z Nate’em są już za nimi. Ale na pokładzie Pociągu Duchów dziewczyny są po znacznie więcej niż tylko dziecinną zabawę w “cukierka albo psikusa”. Kiedy “A” ruszyło pędem i nieoczekiwanie, na każdym kroku pojawiali się widzowie, to Halloween stało się jednym z imprez zabójcy.”

 

Będzie ciekawie!

 

żródło: http://spoilery-seriale.pl

12 myśli na “Opis odcinka halloweenowego!”

  1. no jak widać nie tylko ja mam problem ze zrozumieniem tekstu… szczególnie ostatnie zdanie jest nielogiczne i założę się że nie jest pisane zgodnie z zasadami języka polskiego więc tutaj chyba nie o czytanie ze zrozumieniem chodzi.

  2. na kilku stronach jest taki sam opis jak ten i nikt nie ma problemu ze zrozumieniem tego. czy tylko na naszej stronie są osoby które nie potrafią zrozumieć krótkiego tekstu? tak jak już pisałam, nie ja tłumaczyłam i niestety nie znam oryginalnego, angielskiego tekstu. Więc ludzie kochani, co tu jest takiego nie do zrozumienia? Praktycznie zawsze są takie opisy, gdzie niby mamy napisane co się będzie działo a i tak mało z tego wiemy. a jeśli się komuś nie podoba, to prosze bardzo niech znajdzie i przetłumaczy tekst i doda newsa, proste. hejtować ma kto, ale samemu ruszyć cztery litery i przetłumaczyć to już nie ma komu.

Dodaj komentarz