OPISY ODCINKÓW 4×19 i 4×20!

W sieci pojawiły się już oficjalne opisy odcinków 4×19 i 4×20 „Pretty Little Liars”. Pierwszy z nich to specjalny, czarno-biały odcinek utrzymany w estetyce lat ’40 ubiegłego wieku – zdjęcia z niego mogliście obejrzeć już jakiś czas temu. Z kolei w drugim odcinku okaże się czy podejrzenia Spencer wobec jednego z facetów są prawdziwe czy nie.

 

4×19 – „Shadow Play” – 11 luty 2014r.

„Wiele bezsennych nocy Spencer, wspomaganych pigułkami na receptę, zaczyna się odbijać niekorzystnie na niej jak i na jej polowaniu na Ali – jest potrzebnych jeszcze wiele odpowiedzi. Wraz z nowo nabytą informacją, jej spojrzenie na świat przybiera czarno-biały obraz. Teraz teleportując się w świat filmów noir z lat ’40, Spencer stara się dojść do odpowiedzi, których ona i jej przyjaciółki desperacko poszukują.

Ale czy w tym świecie – pełnym kapeluszy Fedora, centrali telefonicznych oraz kawy za 15 centów – Spencer będzie potrafiła zebrać w jedną całość wszystkie leżące przed nią kawałki?”

 

4×20 – „Free Fall” – 18 luty 2014r.

„Spencer jest zdecydowana aby wreszcie powiedzieć Arii o tym co dowiedziała się o Ezrze, ale Emily i Hanna są zmartwione tym jak to może wpłynąć na ich przyjaciółkę. Plany się krzyżują kiedy Ezra mówi Arii o swoich obawach i podejrzeniach dotyczących uzależnienia Spencer. Teraz gdy wiarygodność Spencer jest podważona, czy kłamczuchy uwierzą w to co Spencer mówi im o Ezrze? Czy to wszystko jest wymysłem zmęczonego mózgu Spencer czy sprytną taktyką Ezry, aby zatrzeć swoje ślady?”

Dodaj komentarz