Paige winna? Nie sądzę!

Po ostatnim finałowym odcinku, wszystkie podejrzenia spadły z Paige, ale czy jesteście pewni, że jest ona całkiem niewinna?

Być może to tylko gra producentów, by nas zmylić i rzucić na nią podejrzenia, jednakże wiele jej zachowań świadczy o tym, że Paige na pewno wciąż coś ukrywa.

Zacznijmy może od odcinka w , którym Jenna ostrzega Emily przed pewną osobą z jej otoczenia….

Ale czy jesteśmy pewni, że Jenna mówiła tylko o jednej osobie? Jak sami wiemy Paige bywała agresywna, nawet w stosunku do Emily (próba utopienia)… Paige wytłumaczyła się, że walczyła z Allison, ale również powiedziała coś co sprawiło iż zacząłem myśleć iż mogła ona zabić Allison.

„Wtedy pomyślałam sobie, że gdy zniknę na zawsze Allison wygra, a ja nie mogłam pozwolić jej wygrać” Cóż, z tego co wiemy Paige jest dosyć zawzięta, a skoro jej „bitwa” z Allison była tak ważna, to może Paige tak bardzo chcąc wygrać sprawiła iż to nie ona zniknęła na zawsze, a Allison?

 

 

Kolejna sprawa to jej podejrzane zachowanie w stosunku do Spencer.

WĘŻE! – Jak wiemy Spencer nazwała Paige wężem, a później przęz węża została zaatakowana. Albo A ma wtyki w szkole, albo Paige nawiązuje współpracę z A.

WIEM KIM JESTEŚ! – Dlaczego Paige tak dziwnie zareagowała gdy Spens, powiedziała, że wie kim ona jest naprawdę? Czyżby Paige wciąz miała jakiś sekret?

JEŻELI NAS NIE ZOSTAWISZ, TO TY BĘDZIESZ OSOBĄ, KTÓRA UCIERPI! – Czemu Paige tak bardzo zalezy na związku z Emily, i dlaczego tylko Emily jest „czysta” jeżeli chodzi o wykopany grób Alli? Albo Paige jest chora psychicznie, i zbyt mocno zżyła się z Emily, albo rzeczywiście ma „sekret”.

 

 

Również ważnym wątkiem jest rozmowa Paige z Emily.

WIĘC ONE UWAŻAJĄ, ŻE TO JA JESTEM TYM NOWYM „A”?? – Hej Paige! Ale skąd wiesz, że jest nowe A?! Przecież Emily powiedziała tylko, że ktoś może pomagać Monie, ale nie mówiła nic o tym, że znowu dostają sms. Czyżby sms o tym, że Emily zostanie zraniona nie był pierwszym, który otrzymała Paige?

 

 

 

Podsumowując… Jest kilka możliwych wersji. Albo Paige nawiązuje współpracę z A, albo wykonuje polecenia od A, bo istnieje na nią kilka haczyków. Albo… Scenarzyści chcieli sprawić, byśmy myśleli, że jest podejrzana, a teraz można o wszystkim zapomnieć.

To wszystko to tylko domysły, bo tylko to możemy robić podczas przerwy w emitowaniu odcinków, prosze nie bierzcie tego do serca.

 

18 myśli na “Paige winna? Nie sądzę!”

  1. mnie zastanawia dalsza część smsa, którego Paige dostała od A (ta którą Paige zasłoniła palcem). „10 PM Saturday Rosewood Cemetery (…) hurt. -A”. Ostatnia litera tego zasłoniętego słowa to „s”. Nie dziwi was to? A może to tylko taka kolejna zagrywka od scenarzystów, tylko po to, żeby jeszcze bardziej zrobić z Paige podejrzaną?

  2. juicy: tak powiedziała policji, nie musi wcale tak być.

    Ja nadal uważam że Paige jest częścią A-Teamu, ale chciała odejść bo się zakochała w Emily, potem „A” wystawił ją Nate’owi bo musiała wyjść z domu, to wtedy ją złapał. No i „A” chciało jej pokazać jak się kończy z zadzieraniem z nim. I teraz Paige w oczach dziewczyn jest niewinna więc będzie mogła działać dalej, i nikt nie będzie jej podejrzewał.

  3. Hell : Ale przecież Mona mówiła na końcu do Tobiego że 'szkoda że plan nie wypalił’ (czy coś w tym stylu) . I jeszcze wspomniała o telefonie Mayi .. Czyli A-team chciało wrobić Paige, ponieważ gdyby przyszła w to samo miejsce co kłamczuchy to one oskarżyły by ją że jest A .. i jeszcze jakby jej telefon zadzwonił 😀 . A Nate A-teamowi przeszkodził bo ją porwał z cmentarza 🙂 .

  4. Wydaje mi się, że cała rozprawa z Paige ma inną rolę. Zobaczcie, osobą, która najbardziej naciskała na Emily w sprawie Paige była Specner, tymczasem wiemy, że zapewne wkrótce sama Spencer będzie postawiona w tym samym miejscu, w którym stała Emily, to jest będzie musiała zmierzyć się z dowodami winy swojego partnera. Być może ten cały kontekst ma po prostu pomóc zrozumieć to, jak się wtedy zachowa.

  5. Ale wy bzdury piszecie. Ile razy jeszcze bede czytac o tym ze niby Jenna ostrzegala Em przed Paige?! To jest logiczne ze chodzilo o Nate’a. Tym bardziej ze on w 3×12 powiedzial : Mysle ze Jenna widziala mnie z Mayą. I wgl jak mogla mowic o kilku osobach skoro powiedziala : I need talk to you about your FRIEND a nie FRIENDS.

    Paige nie moze byc w A teamie bo A team chcial ją wrobic w zabicie mayi. Skad Nate wiedzial gdzie ona bedzie ? Sledził ją… Nie doszukujcie sie wszedzie 2 dna,

Dodaj komentarz