Pamiętnik Ali: Jenna, Hanna, Byron i Aria

W finałowym odcinku Spencer, w kryjówce A znajduje pamiętnik Alison. Na dwóch jego stronach możemy przeczytać kilka ciekawych rzeczy. Zapraszamy do odkrycia jakich.

„Środa 29 październik

W mieście pojawiła się nowa dziewczyna. Spotkałam ją w sklepie z kostiumami, Jenna. Szukała kostiumu Gagi. Zainteresowała mnie. Dobra czy zła? Wiedziała kim jestem, co mnie nie dziwi . Jakimś cudem dostała zaproszenie na imprezę Noela Kahna. Muszę mieć na nią oko.

Moje plany aby namówić „Masywną Hannę” na ogolenie głowy nie wypaliły. Spencer się wtrąciła, żeby bronić Hanny…”

Wygląda na to, że Ali bała się stracić pozycję w szkole przez Jennę – powód do tego aby wrzucić tą petardę do szopy? A może to jeszcze coś innego?

Wydawałoby się, że Ali i Hanna są przyjaciółkami, a tu KABOOM!!! Ali, przez namówienie Hanny na ogolenie głowy chciała ją prawdopodobnie poniżyć. Jeszcze to przezwisko „Masywna Hanna” – może to Ali je wymyśliła?

„Czwartek 30 październik

Tata zdradza ją… Uwielbiam to, znaczy to paskudne dla Arii ale uwielbiam dramaty. Nie ma mowy, że Aria powie mamie. Pan Montgomery odwiedzie ją od tego, wiem to. Ona nie ma tyle odwagi… Dlatego ja wybrałam… Wiem, że pan Montgomery…

Notatka dla mnie:

…jest mi coś winien…  

…Jest słodki, ale stary….”

Czyżby kolejny podejrzany o zabicie Ali? Może Byron wiedział, że Ali wie o jego romansie z Meredith? Co takiego był jej winien?

Co Wy sądzicie o tych 2 stronach?

26 myśli na “Pamiętnik Ali: Jenna, Hanna, Byron i Aria”

  1. Muszę przyznać, że ta wzmianka o Byronie mnie zaciekawiła… sądzę, że on może mieć coś wspólnego z zabójstwem Ali albo z team -A., zwłaszcza po waszym niedawnym poście, gdzie było porównane pismo Byrona do pisma -A. z ”listu samobójczego” Iana.

  2. pewnie o Emily i Benie, że spali ze sobą, albo przynajmniej, że tak mówią, a nie jest to prawdą.

    W tekście o Jennie „Zainteresowała mnie.” i później nie „Dobra czy zła?” tylko „Dobrze czy źle?” – może Ali też miała pociąg do dziewczyn?

  3. Nigdy nie lubiłam tej Alison. zawsze musiała być najważniejsza, robiła sobie z żarty z przyjaciółek a teraz chciał poniżyć Hanne . Masakra. Według mnie A to bedzie osoba po której żeśmy się tego nie spodziewali. Tak samo jak było z Mona i z Lucasem.

Dodaj komentarz