Pięć teorii o śmierci Mayi

Pamiętacie poprzedni NEWS? NA temat wskazówki od Mony. Jej treść to „MAYA KNEW” Dzisiaj mamy dla Was pięć teorii nawiązujących do śmierci Mayi, zapraszamy:

Oto nasze pięć teorii o tym, co mogło sprowadzić Mayę do przedwczesnej śmierci.

1.”A” / „A” team – Maya mogła odkryć tajemnicę Mony lub to kim jest nowe „A” czy nawet kim jest główne „A”. Aby utrzymać ją cicho, ktoś z teamu „A” mógł ją zamordować.

2.Osoba, która zabiła Ali – Jeśli Alison’s(Sasha Pieterse)zabójca został jak na razie w ukryciu to mógł zamordować jeszcze raz.

3.Klub NAT i jego sekrety –  Jedna z teorii na temat śmierci Ali jest to,że została zamordowana za to, że wiedziała zbyt wiele o klubie NAT. Jeśli to prawda, to może Maya też dowiedziała się o ich nielegalnych filmikach i zapłaciła taką samą cenę.al

4. Ali żyje – Ali żywa jest jedną z naszych ulubionych teorii. Jeśli Nasza blondynka sfałszowała swoją własną śmierć lub jeśli ktoś zmusił ją do tego – ona(lub ktoś kto to zaplanował)może być gotowy zrobić wiele , aby zachować to w tajemnicy.

5. Ali ma bliźniaczkę – Alternatywnie, istnieje teoria,  że Ali ma bliźniaczkę, która może wciąż być żywa i panować nad wszystkim i wszystkimi. Jeśli tak, to już inna tajemnica.
A wy jak sądzicie co oznaczają słowa „MAYA KNEW”
źródło: wetpaint.com

4 myśli na “Pięć teorii o śmierci Mayi”

  1. Hmmm… W odcinku 7 widzimy Monę i Hannę jak bawią się w wywoływanie duchów i wychodzi im alive czyli żywa, bo Mona zapytała co się stało z Ali i potem Hanna widzi w szybie Alison a to było kilka dni przed znalezieniem ciała. Czyli moja teoria to: ta koleżanka Alison (zapomniałam jak się nazywała), która jest nowa w serialu zabiła Ali i jest A. Musimy też wiedzieć, że ta koleżanka wie tyle samo o dziewczynach co Ali więc spokojnie mogłaby być A. Dla mnie ta koleżanka chce się wkręcić do dziewczyn (być ich przyjaciółką żeby opowiadały jej o wszystkim jak Ali i żeby mogła je jeszcze długo straszyć)!

Dodaj komentarz