Piosenka tytułowa

Zespół The Pierces napisał piosenkę tytułową do serialu Pretty Little Liars. Piosenka nazywa się 'Secret’. Zespół tworzy 33-letnia Catherine Pierce i 35-letnia Allison Pierce. Pewnie zauważyliście że maja takie same nazwiska. Są to siostry. Maja nie samowity gło i zauważyłam ciekawostkę w tekście piosenki tytułowej PLL :

'Alison?
Yes, Catherine.
I have something I want to tell you, but
you have to promise never to tell anyone.
I promise
Do you swear on your life?
I swear on my life’

Tłumaczenie:

'Alison?
Tak, Catherine?
Muszę Ci coś powiedzieć, ale obiecaj, że nikomu nie powiesz
Obiecuję
Przysięgasz na swoje życie?
Przysięgam na swoje życie’

Na początku myslałam że ten kawałek tekstu ma jakieś znaczenie co do serialu ale gdy dowiedziałam się jak piosenkarki maja na imie od razu wiedziałam o co chodzi. A wy co sądzicie o tym zespole?

15 myśli na “Piosenka tytułowa”

  1. A może tu jest tak że zanim one stworzyły tą piosenkę to przeczytały książke i stwierdziły że skoro one mają takie same imiona co w książce stworzą hit!! Tylko trzeba by było wiedzieć czy to możliwe bo może książka była napisana i wydana po nagraniu tego klipu.

  2. The Pierces – Jak najbardziej 🙂 Mam ich 2 płytki i powiem że są naprawdę zaje**** :D:D

    Moim zdaniem Siostry dostały wskazówki pod jaką tematykę napisać utwór i tak oto powstała piosenka 🙂 Bardzo dużo w niej tyczy się do PLL ale czy całkowicie to bym powątpiewał 🙂

    Pozdrawiam Fanów PLL <3

  3. Moim zdaniem Siostry dostały wskazówki pod jaką tematykę napisać utwór i tak oto powstała piosenka 🙂 Bardzo dużo w niej tyczy się do PLL ale czy całkowicie to bym powątpiewał 🙂

    Piosenka powstała 3 lata temu, jak nie wcześniej, wiec wątpię,aby wtedy powstały jakiekolwiek wskazówki. Lepiej nie wypowiadać sie na temat o którym nie ma się zielonego pojęcia.

Dodaj komentarz