PLL 4 ODCINEK HALLOWEEN’OWY: NA KTÓRE PYTANIA DOSTANIEMY ODPOWIEDZI?

4 sezon „Pretty Little Liars” jest podobno sezonem odpowiedzi, ale jak do tej pory zostawiono nas z większą ilością pytań niż konkretnych wyjaśnień, przynajmniej jeżeli chodzi o wielkie tajemnice. Czy odcinek halloween’owy (sezon 4, odcinek 13) rozjaśni cokolwiek na dobre czy będzie kolejnym ćwiczeniem frustracji? 😉

Poniżej to co obsada i twórcy mieli do powiedzenia na temat tego, na co znajdziemy – a na co nie – odpowiedzi w październiku.

Czy Ali żyje? Według Sashy Pieterse, odpowiedź na pytanie czy Ali żyje czy nie, przyjdzie w Halloween. W wywiadzie na temat letniego finału, wytłumaczyła ona, że dostaniemy kawałek prawdy w letnim finale, „ale upewnicie się o tym w odcinku halloween’owym”. Trzymamy kciuki za to, że to znaczy, że właściwie zobaczymy Ali żywą w odcinku halloween’owym – i nie jest to sytuacja, gdzie to wszystko może być halucynacją.

Ali

Kto jest Red Coat? W finale widzieliśmy, że CeCe biegała w czerwonym płaszczu, ale nie była ona jedynym Red Coat i opierając się na dowodach – drugie Red Coat jest osobą rzeczywiście zarządzającą tym. Czy dowiemy się kto to jest? Według Janel Parrish w odcinku halloween’owym „dowiecie się dokładnie kim jest Red Coat i będziecie krzyczeć”. Nie bylibyśmy zaskoczeni, gdyby odkrycie Red Coat pokierowało nas do potwierdzenia, że Ali żyje; w każdym razie wygląda na to, że od teraz najbardziej logicznym wytłumaczeniem jest to, że Red Coat to Ali.Na szczęście odcinek halloween’owy potwierdzi lub obali tą teorię na pewno.

RC

Czy Ezra naprawdę jest „A”? Dlaczego? Nie, nie dowiemy się więcej o tej tajemnicy w odcinku halloween’owym. Producent wykonawczy Oliver Goldstick wyjaśnia, że odcinek „buduje winę Ezry w byciu A., ale to nie wyjaśnia wielu pytań, które chcecie dostać jako widownia. Na to musicie poczekać aż do sezonu 4b”.

Ezra

Dlaczego Caleb opuszcza Rosewood dla Ravenswood? Biorąc pod uwagę to, że pilot spin-off’a „Ravenswood” zadebiutuje po odcinku halloween’owym przypuszczamy, że dowiemy się dlaczego Caleb zdecydował się porzucić Rosewood na rzecz Ravenswood lub coś o jego połączeniu z tym tajemniczym miastem.

Caleb

 

źródło: http://www.wetpaint.com

4 myśli na “PLL 4 ODCINEK HALLOWEEN’OWY: NA KTÓRE PYTANIA DOSTANIEMY ODPOWIEDZI?”

Dodaj komentarz