PLL 4×17 WSKAZÓWKA: CAVANAUGH U DENTYSTY?

 

Podczas ostatniego odcinka „Pretty Little Liars”, Hanna wpadła na sprytny pomysł jak dowiedzieć się kto naprawdę jest pochowany w grobie Ali – poprzez sprawdzenie dokumentacji medycznej u swojego dentysty. Niestety, jej „wycieczka” nie odniosła zamierzonego skutku z powodu pojawienia się „A.”, ale to nie znaczy, że widzowie zostali pozostawieni bez jakiejkolwiek wskazówki.

Ostatnia scena odcinka pokazała „A.” niszczącego dokumenty od dentysty, co oznacza, że Hanna wpadła prawdopodobnie na coś, na co „A.” raczej nie chciałoby, aby wpadła. Dokładniej, krótka scena skupia się na „A.” niszczącym konkretną kartkę z podpisami pacjentów. I wygląda na to, że ta kartka może ukrywać wskazówkę.

Jak możecie zobaczyć na poniższym zdjęciu, szóste nazwisko od góry to „C. Cavanaugh”. Tak, Cavanaugh. Tak jak nazwisko Toby’ego.

Przypadek? Nie sądzimy.Tak jak powiedziała Marlene King – „W Rosewood nie ma przypadków” – w związku z czym prawdopodobnie jest powód, że to znajome nazwisko znajduje się na kartce, na której skupia się ta scena.

Co prawda, nie jesteśmy do końca pewni kim jest „C. Cavanaugh”. Matka Toby’ego miała na imię Marion, a w odcinku 4×02 dowiedzieliśmy się, że jego ojciec to Daniel (przynajmniej wg nekrologu jego matki). Więc co się dzieje? Kim jest „C.”?

Dobrze, jest jeszcze kolejne interesujące połączenie: jak zauważyło wielu sprytnych fanów – był niejaki „Chris Cavanaugh”, który był w szkole dla niewidomych w noc, kiedy zaginęła Ali. To jest celowe, prawda? I to prawdopodobnie znowu ta sama osoba, tak?

Ale kim mógłby być Chris Cavanaugh? Możliwe, że to matka Jenny. Chris może być skrótem od imienia Christine i to możliwe, że mogła ona przyjąć po ślubie nazwisko ojca Toby’ego. Może ona jest bardziej w to zamieszana niż myślimy?

Może to też być coś bardziej ekstremalnego. Może panśtwo Cavanaugh mają sekretne dziecko? Albo może „Chris Cavanaugh” to pseudonim używany przez kogoś innego?

Dajcie nam znać w komentarzach o swoich teoriach!

 

źródło: http://www.wetpaint.com/

3 myśli na “PLL 4×17 WSKAZÓWKA: CAVANAUGH U DENTYSTY?”

Dodaj komentarz