PLL 5×07 – Co wiemy dzięki Sneak Peak’om z kolejnego odcinka?

W kolejnym odcinku piątego sezonu, który jest już 7 (“The Silence of E. Lamb”) czas wrócić do Radley. Ale czy Aria będzie w stanie zdobyć odpowiedzi, które pomogą Kłamczuchom złożyć w całość historię Bethany Young, która wylądowała w grobie?

Te sneak peak’i z kolejnego odcinka dają nam kilka podpowiedzi, czego możemy się spodziewać w następnym odcinku.

1. Aria spotka Eddie’go. W tym sneak peak’u, Aria zaczyna rozmawiać z Eddie’m — lub, co bardziej prawdopodobne, to on zacznie rozmowę. Musisz bardziej się tutaj wysilić, Aria!

<iframe width=”560″ height=”315″ src=”//www.youtube.com/embed/g2URSQfUBao” frameborder=”0″ allowfullscreen></iframe>

2. Eddie zda sobie sprawę, że widział już wcześniej Arię. Aria wygląda na zmartwioną, tym, że Eddie ją rozpoznał, ale to wygląda na coś dobrego, przynajmniej dla nas. Zaprzyjaźnijcie się Aria!

3. Spencer odwiedzi Ezrę. Z tego co wiemy, dzięki opisowi odcinka, “Spencer zwraca się do Ezry i pożycza od niego niektóre sprzęty szpiegowskie, by mieć lepszy widok na to, co się dzieje w jej domu” Tutaj, widzimy początek tej sytuacji, a dokładniej Spencer, która przychodzi do mieszkania Ezry, aby nauczyć się paru sztuczek szpiegostwa.

4. Spencer wyraźnie nie zapomniała o tajemnicy Ezry. „WOW. Zapomniałam jak… entuzjastycznie nas obserwowałeś.” Spencer dagaduje, gdy widzi cały sprzęt Ezry. Wygląda na to, że wciąż czuje się urażona jego szpiegowaniem.

5. Ezra martwi się o Arię. To jasne, że Ezra nie popiera działania Arii pod przykrywką; martwi się o nią. Zgadujemy, że to oznacza, że zna szczegóły tego co się dzieje. Podoba nam się Ezra będący wplątanym w główny wątek; to o wiele lepsze niż Ezra trzymany w niewiedzy (a przynajmniej na to wyglądało).

6. Emily konfrontuje się z Moną.
Tutaj, Emily rozmawia o martwym szczurze, którego Paige znalazła w szafce. Właściwie, Em myśli, że to Mona jest za to odpowiedzialna, ale tylko „A” 1.0 potrafi nie zostawiać po sobie śladów. Prawdopodobnie Mona stoi za tym wszystkim — po tym wszystkim, to jej armia „zaszczurowała” Paige – ale ciężko będzie to udowodnić.

7. Mona i Noel? Emili zauważa, że Mona trzyma książkę z imieniem Noel’a. Mona wyjaśnia, że po prostu dał jej swoje notatki, ale my jesteśmy pewni, że chodzi o coś więcej. Jaki mają kontakt teraz? Noel pomagał Ali, ale czy także trzymał z Moną? Nigdy nie wiemy, czy jego lojalność to kolejne kłamstwo.

8.Mama Emily wraca! Brakowało nam Pam Fields, ale w końcu wraca. Trzy razy tak!

9. Kolacja z Ali. Na koniec tego klipu, Pam upiera się, aby Alison przyszła na kolację. Dlaczego czujemy, że kolacja pójdzie nie najlepiej?

Co sądzicie o tych sneak peak’ach? Dajcie znać w komentarzach.

1 myśl na “PLL 5×07 – Co wiemy dzięki Sneak Peak’om z kolejnego odcinka?”

Dodaj komentarz