PLL: RANKING HALLOWEEN’OWYCH ODCINKÓW OD NAJGORSZEGO DO NAJLEPSZEGO WG WETPAINT.COM

Z czającym się tuż za rogiem tegorocznym odcinkiem halloween’owym PLL, zastanawiamy się jak się on ma do odcinków halloween’owych z poprzednich lat, które zajmują wysokie pozycje wśród naszych najbardziej ulubionych odcinków PLL. Więc! Poniżej nasz wstępny ranking halloween’owych odcinków, włączając w to jeszcze nie wyemitowany odcinek 4×13, ale oceniony na podstawie naszych pełnych spoilerów oczekiwań!
3. Sezon 2, odcinek 13: „The First Secret”

Nie miejcie nam tego za złe, kochamy pierwszy odcinek halloween’owy PLL całymi naszymi sercami, ale to jest silna konkurencja i musiałaby być naprawdę epicka przedakcja żeby cały odcinek-flashback wygrał ten pojedynek. Podoba nam się cały odcinek z Ali, spędzanie czasu z kłamczuchami sprzed „śmierci” Ali, ale ten odcinek nie przesunął historii do przodu w sposób, w jaki to robią obecne odcinki (zwłaszcza odcinki halloween’owe). Chwała za kostiumy Lady Gagi, mimo wszystko.


2. Sezon 4, odcinek 13: „Grave New World”

Dobrze, przyznajemy, że to nie jest fair oceniać ten odcinek zanim zostanie wyemitowany. I ośmielamy się sądzić, że będzie wspaniały – i mamy zarys 10 powodów, dla których bardzo, bardzo czekamy na niego – ale wątpimy, że będzie on w stanie doścignąć epickość odcinka z zeszłego sezonu (plus jego akcja nie toczy się w Halloween). Cieszymy się na odkrycie Ravenswood, śledzenie każdego ruchu Ezry i możliwe, że dowiedzenia się więcej na temat domniemanej nie-śmierci Ali. Jedyna rzecz, która może przesunąć ten odcinek na szczyt tej listy to faktyczne spotkanie Ali, która odpowiada na aktualne pytania. Wtedy może porozmawiamy o rewizji listy.


1. Sezon 3, odcinek 13: „This is a Dark Ride”

Przejażdżka epickim pociągiem halloween’owym, pełna niebezpieczeństwa i śmierci?! Co więcej możecie chcieć od odcinka PLL – pomimo, ze halloween’owo-tematyczny? W tym odcinku Garrett został zamordowany, Aria prawie została wypchnięta z pociągu oraz ciało Ali zostało zaserwowane na lodzie. Ponadto trochę ładnych kostiumów halloween’owych (zwłaszcza Hanna jako Marylin Monroe) i masz naprawdę perfekcyjny odcinek. Nie jesteśmy pewni czy jakikolwiek inny odcinek PLL – halloween’owy czy nie – będzie w stanie przeskoczyć poprzeczkę, którą ustanowił ten ekscytujący odcinek.


Czy zgadzacie się z naszym rankingiem? Czy myślicie, że tegoroczny odcinek halloween’owy będzie lepszy od zeszłorocznego? Dajcie nam znać w komentarzach poniżej!

 

źródło: http://www.wetpaint.com/

3 myśli na “PLL: RANKING HALLOWEEN’OWYCH ODCINKÓW OD NAJGORSZEGO DO NAJLEPSZEGO WG WETPAINT.COM”

  1. jak dla mnie
    1 miejsce zdecydowanie pociąg halloweenowy
    2 wspomnienie Halloween z Ali
    3 ostatni odcinek w Revenswood. W ogóle mi się podobał. Cały czas ganianie się po domu, a do tego te wstawki z Calebem i Miranda reklamujące nowy serial totalna porażka.

Dodaj komentarz