PLL SEZON 4 SPOILER: KTOŚ WYJDZIE ZA MĄŻ!

Nadchodzi Panna Młoda… w „Pretty Little Liars”! Scenarzystka PLL, Maya Goldsmith, ostatnio na Twitterze umieściła fragment scenariusza z 4×23 i wygląda na to, że jedna z bohaterek PLL zwiąże się węzłem małżeńskim. Co mówi scenariusz i kto to może być?

„Mam nadzieję, że warto było czekać”, zaćwierkała Maya i pokazała wycinek scenariusza z tego odcinka. Większość strony ze scenariusza jest zakryta, ale możemy przeczytać jedną linijkę z nadchodzącego odcinka: „Jesteś taką piękną Panną Młodą.”

Słowa te są wypowiadane przez Ashley Marin i myślimy, że może je kierować do Elli Montgomery, która jest teraz w Europie ze swoim chłopakiem (aka „muffinkowy facet”) obserwując go jak uczy się sztuki cukiernictwa. Czy oświadczył się obok austriackiego jeziora? Jeżeli tak, Ella oficjalnie ma najlepsze życie miłosne w PLL. Mamy nadzieję, że Panną Młodą jest Ella, ponieważ a.) zasługuje na trochę szczęścia po tym jak dowiedziała się, że Byron, jej mąż i ojciec jej dzieci, oszukiwał ją oraz b.) to by znaczyło, że mielibyśmy trochę przyjaźni Ashley/Ella, co jest zawsze fajne.

Odcinek zatytułowany jest „Unbridled” (rozwydrzony, nieokiełznany – przyp. tłumacz.), co mamy nadzieję, że jest pewnym rodzajem metafory dla jednego z bohaterów znajdującego swoją wolność i nie jest odniesieniem do ataku przeciwko naszej pięknej Pannie Młodej (kimkolwiek może ona być). I znowu, nie możemy sobie wyobrazić, że „A.” zapomni o weselu w Rosewood…

 

 

źródło: http://www.wetpaint.com/

Dodaj komentarz