PLL Spekulacje – 3 powody, dlaczego Alison może być w A-Team

Po letnim finale PLL, poznaliśmy dwóch członków A-Team – Toby’ego i Monę. Mamy kilka teorii na temat tego dlaczego Ali może życ i być w drużynie.

 

1. BLONDYNKA W CZERWONEJ SUKIENCE

 

Jedną z największych zagadak finału 2 sezonu jest blondynka w czerwonej sukience, któa pojawiła się na balu maskowym, a któa jednocześnie może być blondynką, która odwiedziła Monę w Radley.Dla nas to jasne, że ta tajemnicza postać należy do A-Team. Poza tym, kto jeszcze ma długie blond włosy? Cece. Jednakże, dlaczego miałaby się tam wtedy pojawić. Kłamczuchy poza tym nie znały jej wtedy jeszcze.

 

2. Teoria o bliźniaczkach

 

W kiążce Alison ma bliżniaczkę o imieniu Courtney i to właśnie ona nie żyje. Możliwe jest więc, że Alison cały czas pozostaje w Rosewood, podgląda dziewczyny i ciągle knuje przeciwko nim, za to że przyjaźniły się z Courtney. Alison mogła więc sprawić, że osoby nad któymi znęcała się Courtney, czyli Toby i Mona będą przyjaźnić się Kłamczuchami, przez co je zranią.

 

3. Alison cały czas pogrywa z kłamczuchami

 

W sposobie w jaki Alison rozmawiała z dziewczynami, zawsze było coś paskudnego, wrednego.Wyglądało na to, że Alison traktowała je bardziej jak zwierzątka niż przyjaciółki. Używała ich sekretów aby móc je kontrolować i nimi rządzić. A co jeśli Alison od zawsze nienawidziła Kłamuch i kolegowała się z nimi, bo znajdowała satysfakcję w dręczeniu ich? Jeśli tak, to bardzo łatwo mogło jej się udać tak zmanipulować Toby’ego i Monę, aby też zaczęli nienawdzić dziewczyn.

Źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/pretty-little-liars-speculation-3-reasons-why-alison-could-be-on-the-a-team?fb_pid=1348081491&utm_campaign=vrl&utm_medium=fnpg-pll&utm_source=facebook.com

17 myśli na “PLL Spekulacje – 3 powody, dlaczego Alison może być w A-Team”

 1. Ja myśle że Alison nie jest w A-team choćby dlatego że wiemy że ona różwnież była dręczona przez -A. Może Alison nie jest zła tak jak myślimy ale jeżeli jej bliźniaczka istnieje to może chce sie zemścić?

 2. To oczywiste że Ali jest A -,- jeny ludzie na prawdę nie widzicie tego ? ;p To Ali jest głównym A a potem Jest Mona , Toby i jeszcze 2 osoby .
  Tak jak już pisałam moja teoria wygląda tak
  A – Alison ( Przecież ona nie umarła . Albo zabiła swoją bliźniaczkę albo żyje i sie ukrywa . przecież tylko ona znała najlepiej sekrety dziewczyn . )

  T – Toby ( Toby miał swoje powody , nikt mu nie pomógł gdy wszyscy myśleli że to on niby zabił Ali i nikt przy nim nie był . może teraz chce dziewczynom odpłacić za to co mu zrobiły . ) ?

  E – Ezra ( no właśnie po co niby Ezra miał by być w A team ? a po co niby Toby miał by być w A Team . W Rosewood nic nie dzieje się przypadkiem . )

  A – Aria . ( Nie że nie lubię Arii czy coś ale jej ”problemy ” są śmieszne . A zawsze ratowało ich związek i ona miała tylko problemy z tym co zrobić żeby jej rodzice sie nie dowiedzieli czy coś takiego a teraz ? Teraz Ezra ma dziecko , wgl on jest dużo starszy od Ari więc ten związek to nie związek . z nauczycielem ? dla mnie to nie jest normalne . Ezra nie powiedział jej o wielu rzeczach . I to Aria umie najlepiej kłamać , i to ona zawsze najmniej miała przechlapane u A .

  M – Mona . Ona już jest w A team tak samo jak Toby . Też miała swoje powody . No cóż co się stało to sie nie odstanie . ;p

 3. Nie czytałam w prawdzie książki, ale koleżanka mi opowiadała i zrozumiałam więcej, niż kilka osób pod tym postem. Ponoć Ali zabiła swoją siostrę bliźniaczkę, ale ona wciąż żyje, i to by wyjaśniło jej podpisy ’ -A ’, prawda? A poza tym, to nie Alison była dręczona przez ’ -A ’ tylko jak już coś, to Courtney. Bo skąd możemy wiedzieć z kim one się tak na prawdę przyjaźniły? Przecież równie dobrze Ali mogą w ogóle nie znać, tylko jej siostrę.

 4. A ja mam jeszcze taką teorię o Ali… jak wiemy jej babcia zostawiła jej cały majątek bo ta powiedziała jej że Jason bierze narkotyki dlatego staruszka zmieniła testament. Może Ali chciała zniknąć i zgarnąc potem cały majątek dla siebie a ojciec Spencer pomógł zmienic ostatnią wolę i dlatego ona sie mści. nie wiem ale tak sobie kombinuje 🙂

 5. Faktycznie, Ali jest A, a Toby jej pomaga, bo przecież tak ją uwielbia. Może mieli ukryty romans?! -.- no i też nie wydaje mi się, żeby Mona tak jej służyła, wiadomo – chciała być jej przyjaciółką, ale mściła się przecież potem za to co jej Ali robiła..

 6. ali nie jest w a teamie, bo ona się go bała. może dlatego upozorowała swoją śmierć, aby się uwolnić od A.. I to by było zbyt oczywiste. CeCe bardziej pasuje, bo udaje przyjaciółkę ich i wiedziała że Hanna lubi kraść, czyli obserwowała je wcześniej.

 7. Krystiano123 , jeśli jesteś taki świetny w adjustacji tekstu to proszę weź ten i zredaguj go poprawnie. Jeśli jednak, jak mniemam jest inaczej to proszę napisz chociaż w komentarzu jakie błędy tu widzisz? Czyżby składnia była nieprawidłowa? Czy widzisz tu jakieś homonimy?
  Jeśli zauważyłeś jakieś błędy, oprócz dwóch literówek w pierwszym akapicię, to proszę Cie – popraw mnie. Jeśli nie – nie życzę sobie takiej bezpodstawnej krytyki, bez wskazania jakiegokolwiek błędu.

 8. Ten artykuł jest ściągnięty z jakiegoś forum o ile się nie mylę, bo już go znam. Wysilcie się na oryginalność .

  Co do Alison ja od początku byłam pewna, że Ali należy do A-teamu , bo któż inny ? Była pełna tajemnic .

 9. Ludziska, bez spiny i zbednych nerwow.
  nie zapominajcie, ze Ali prowadzila pamietnik, ktory miala Mona, stad A-team wiedzial o sekretach miedzy Ali a klamczuchami. A o obecnych sekretach dziewczyn A-team dowiaduje sie na biezaco. niewiadomo czy ma jakies podsluchy, jakąs wtyczke, czy moze ktoras z klamczuch im pomaga, ale cos na rzeczy jest. no i nie zapominajmy o technicznych zdolnosciach A.

 10. Teraz wszystko sobie zinterpretowałam, komentarze również. I po prostu szok, pomyślałam „O boże!” Może to ciało to jej bliźniaczka, i Ali tylko upozorowała swoją śmierc?
  To nie możliwe że Mona czy Toby, czy nie wiadomo kto jeszcze wiedziały tyle rzeczy o dziewczynach, bo niby skąd? To musi byc Alison i to ona dowodzi A-Team’em.
  To moja teoria.

Dodaj komentarz