Podsumowanie spoilerów- Wszystko co wiemy o reszcie sezonu.

Wygląda na to, że dużo zdarzyło się w sezonie piątym, a to dopiero jego połowa! Co jeszcze zdarzy się w tym sezonie PLL? Poniżej znajdziecie wszystko, co wiemy o sezonie 5B.

Główna tajemnica: Co się stało z Moną? Janel Parrish powiedziała Wetpaint: „Jedną z głównych tajemnic drugiej części sezonu będzie pytanie co się stało Monie.” I dlaczego nie miałoby tak być? Mona zasługuje na sprawiedliwość.

Mona powróci – we flashbackach. Oczywiście, że Mona nie zniknęła całkowicie z naszego PLLowego życia. Janel powiedziała, że wciąż będzie regularnie w programie, i wystąpi w powracających wspomnieniach.

Smutek Mike’a Montgomery’ego. Ciekawi, jak Mike zareaguje na śmierć Mony? Niedługo się dowiecie! Cytując Janel „Będzie bardzo smutny. Niedługo zobaczycie bardzo łamiącą serce scenę z nim.” Zacznijcie zaopatrywać się w chusteczki.

Mona zostawiła wskazówki. Kłamczuchy nie będą całkowicie pozbawione pomocy, kiedy dojdzie do szukania jej zabójcy. Cytując Janel, Mona zostawiła wskazówki „w honorze* Spencer”. Nawet martwa, Mona jest genialna.

Potwierdzenie bliźniaczek. Wciąż czekamy na odkrycie bliźniaczek, gdyż w Australijskim talk show Tammin Sursok powiedziała, że „ktoś będzie miał bliźniaczkę**” Może Mona powróci w czymś więcej, niż flashbackach?

Odcinek świąteczny. Kolejny wątek? Pierwszy świąteczny odcinek PLL. Scenariusz i reżyseria Marlene King, tytuł to „Jak A ukradło święta”. Jesteśmy pewni, że stanie się klasykiem.

Nowonarodzona królowa. Szczególnie interesująco wygląda spoiler mówiący o narodzeniu nowej królowej. Czy to ktoś, kto wypełni miejsce Mony jako najbardziej kompetentny gal*** w mieście? Czy to jest ktoś gotowy do detronizacji Alison? A może to sama Ali jest królową?

Przejście. Po świątecznym odcinku czas w Rosewood przyśpieszy (co – szczerze mówiąc – nie byłoby trudne. w tej chwili jest zamrożony). Marlene powiedziała w wywiadzie, że czas upłynie szybciej, niż jesteśmy do tego przyzwyczajeni.

Spotkania Emily i Ezry? Nie często widzimy Emily i Ezrę razem, ale wygląda na to, że ta dwójka spędzi jakiś czas razem w sezonie 5B.

Nowy zalotnik Spencer? Spoby wygląda teraz solidnie, ale pojawi się nowy „słodki, drażliwy i charyzmatyczny” malarz Johnny Raymond, który będzie spędzał czas ze Spencer. Ma się pojawić w 3 odcinkach, zaczynając od 15.

Możliwy bliźniak Toby’ego. O tym spoilerze pisałam tutaj, ale ogólnie chodzi o to, że podczas odczytywania scenariusza przy miescu Keegana oprócz tabliczki Toby’ego, była też jeszcze jednego bohatera (nie pojawił się jeszcze w serialu)

Flashback z Małą Alison. Szczegóły tutaj

Czy jesteście tak bardzo podekscytowani sezonem 5B, jak my? Piszcie w komentarzach!

źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/2014-08-28-season-5-spoiler-roundup-everything

*angielskie honor oznacza również odznaczenie, i moim zdaniem właśnie o to chodzi. Może wskazówka znajduje się w jednej z licznych nagród Spencer?

**Wydaje mi się, że tak naprawdę mają na myśli bliźniaczki z „Armii Ali” i ciągle tylko tak mówią o bliźniaczkach, żeby nas zmylić.

*** Wetpaint nawiązuje do Asterixa i Obelixa 😀

PS. Przepraszam, ale obawiam się, że teraz rzadziej będę coś dodawać. Zaczęła się szkoła, poszłam do liceum i cisną już od pierwszego dnia… Ale obiecuję, że jak tylko znajdę coś interesującego, podzielę się z Wami 🙂

Dodaj komentarz