Powrót Caleba!

Jak już pewnie wszyscy wiedzą, spin-off serialu ‘’Pretty Little Liars’’- ‘’Ravenswood’’ został skasowany. Niedawno ludzie związani z produkcją hitu ABC Family, jak i sam Tyler Blackburn potwierdzili, że Caleb powróci do Rosewood w 5 sezonie Kłamczuch. Jego powrót jednych cieszy, drugich drażni, jednak wszyscy zgodnie pytają: jak to wszystko, co wydarzyło się w życiu bohatera po opuszczeniu Hanny zostanie wyjaśnione i jaki będzie to miało wpływ na samego Riversa.

‘’Myślę, że powróci z problemami, spowodowanymi tym, czego doświadczył w Ravenswood’’– zdradza Oliver Goldstick.- Myślę, że jest nawiedzony- nie chcę używać tego słowa zbyt lekko- ale on jest nawiedzony przez rzeczy, które się tam wydarzyły i one w jakiś sposób wpłyną na jego życie w Rosewood’’.

Również Marlene King postanowiła rzucić trochę światła na powrót Caleba do Rosewood. ‘’On powraca jako odmieniona postać i Hanna też się zmienia. Z Alison powracającą do serialu, Hanna przejdzie przez swojego rodzaju kryzys tożsamości. Caleb też powraca przechodząc przez kryzys. Więc możemy się tu spodziewać interesującej dynamiki’’. Marlene zapowiedziała też, że czeka nas dużo łez: ‘’To będzie jak powitanie w domu. Pamiętam odcinek w którym odszedł, wszyscy byliśmy w łzach. I jestem pewna, że będziemy we łzach kiedy wróci’’.

Pomimo słabej oglądalności ‘’Ravenswood’’, wiemy, że istnieją fani, którzy są zdruzgotani skasowaniem spin-offu ‘’Pretty Little Liars’’ bez wyjaśnienia niektórych wątków. Joseph Dougherty obiecał jednak, że postarają się zamknąć niektóre kwestie: ‘’Mamy zamiar zrobić to w zadowalający sposób, żeby nie zostawić tego w zawieszeniu. Wiedzieliśmy dokąd zmierzamy, ale [sieć] kazała nam wysiąść z tego pociągu’’.

tyler

Przypominamy, że Tyler Blackburn powróci do obsady ‘’Pretty Little Liars’’ w odcinku 5×05, który jednocześnie będzie setnym odcinkiem całej serii.

Co myślicie o powrocie Caleba? Cieszycie się czy może jesteście zawiedzeni, bo sądzicie, że z powrotu byłego chłopaka Hanny nie wyniknie nic dobrego?

 

Źródła: 1, 2, 3.

2 myśli na “Powrót Caleba!”

Dodaj komentarz