Sezon 1

Odcinek 1 – Pilot
Artystyczna, elektryczna i skrywająca rodzinną tajemnicę Aria właśnie wróciła do miasta, po spędzeniu roku za granicą. Od razu wpada w objęcia swojemu przyszłemu nauczycielowi angielskiego. Była grubaska Hanna, teraz stała się najpopularniejszą dziewczyną w szkole. Spencer cały czas próbuje doścignąć w nauce swoją siostrę – Melissę. Emily z kolei od razu nawiązała kontakt z nową mieszkanką Rosewood – Mayą. Rozdzielone przed rokiem przyjaciółki ponownie spotykają się na pogrzebie jednej z nich Od tej chwili ich życie zmienia się o 360 stopni.

Odcinek 2 – The Jenna Thing
Okoliczności śmierci oraz zaginięcia Allison, nadal nawiedzają Arię, Hannę, Emily i Spencer. Sprawę komplikuje powrót Jenny do Rosewood. Aria próbuje trzymać się z dala od swojego nauczyciela, a Spencer od narzeczonego swojej siostry – Wrena.

Odcinek 3 – To Kill a Mocking Girl
Przysłowie „Przeszłość wróci, by Was prześladować” jak ulał pasuje do 4 przyjaciółek. Dziewczyny chcą oddać hołd pamięci Allison, próbując przy tym rozszyfrować pewne tajemnicze kwestie. Aria spotyka byłą kochankę ojca. Emily poznaje Toby’ego w nowym świetle, a Hanna pragnie, żeby jej chłopak zapomniał o „starej” Hannie. „A” cały czas gnębi dziewczyny kiedy tylko chcą postawić krok w przód i zapomnieć o przeszłości.

Odcinek 4 – Can You Hear Me Now?
Zmęczone prześladowaniem przez „A” dziewczyny blokują wszystkie anonimowe wiadomości e-mail i sms, poprzez blokadę nieznanych użytkowników. Jednak to nie koniec ich problemów. Niespodziewana wizyta ojca, tajemniczy prezent od wielbiciela, rozumienie jakiejś nieproszonej rady i niezasłużonego naukowego wyrazu najwyższego uznania. Życie dziewczyn staje się coraz bardziej skomplikowane.

Odcinek 5 – Reality Bites Me
Próba „pozbycia” się „A” poprzez blokadę przynosi odwrotny skutek i teraz przyjdzie im za to słono zapłacić. Jedna rodzina w kryzysie, druga chwali córkę za coś czego nie zrobiła.Na dodatek „A” nadal je prześladuje. Tymczasem muszą się one zmierzyć z typowymi dramatami nastolatek.

Odcinek 6
Tytuł: There’s No Place Like Homecoming
Premiera: 13 VII 2010
Emily decyduje zabrać Toby’ego na bal. Aria jest załamana zakończonym związkiem z Ezrą. Dziewczyny muszą zmierzyć się ze złamanymi sercami oraz Jenną, która pojawi się na imprezie. Czy bal, który ma być niezapomnianym wydarzeniem, zmieni się w koszmar za sprawą wiadomości od tajemniczej A?

Odcinek 7
Tytuł: The Homecoming Hangover
Premiera: 20 VII 2010
Po katastrofalnym balu przyjaciółki próbują pozostawić wszelkie dramaty za sobą. Jednak nie wszystko jest idealne, dziewczyny otrzymują zaskakującą wiadomość dotycząca Toby’ego, dalej ciągną się za nimi kłopoty rodzinne i sercowe, z którymi muszą sobie poradzić. Gościem specjalnym odcinka jest autorka serii książek PLL Sara Shepard, która wciela się w rolę nauczycielki języka angielskiego.

Odcinek 8
Tytuł: Please Do Talk About When I’m Gone
Premiera: 27 VII 2010
Aria, Spencer, Hanna i Emily przygotowują uroczystość na cześć Alison. Przybywa na nią brat dziewczyny, Jason. Chłopak od samego początku zachowuje się bardzo podejrzliwie, wytyka Spencer starą sprawę, o której wiedziała tylko Alison. Podczas uroczystości zmarłą wspominają jej przyjaciółki oraz Jenna. W nocy, ktoś niszczy miejsce upamiętniające Alison.

Odcinek 9
Tytuł: The Perfect Storm
Premiera: 3 sierpnia 2010
Dziewczyny przygotowują się do egzaminu SAT. Na czas jego trwania zapowiadana jest wielka burza. Przed testem, do którego przystępuje również Alex, Spencer poznaje go ze swoją matką. Noel nadal próbuje zdobyć serce Arii. Tymczasem relacje między Bryonem a Ellą są coraz gorsze. Zasięga on rady Ashley (mamy Hanny).

Odcinek 10
Tytuł: Keep Your Friends Close
Premiera: 10 sierpnia 2010
Mona organizuje przyjęcie urodzinowe – glamping (glam camping), na które zostają zaproszone Aria, Spencer, Hanna i Emily. Przyjaciółki dostają wiadomość od A, twierdzi ona, że pojawi się na imprezie urodzinowej Mony. Dziewczyny próbują zdemaskować tajemniczego nadawcę wiadomości. Hanna odkrywa, kim tak naprawdę jest A. Niestety, nie zdąży powiadomić przyjaciółek o swoim odkryciu…

Dodaj komentarz