Sezon 2

Odcinek 1
Tytuł: It’s Alive 
Premiera: 14 VI 2011

Po wydarzeniach w kościele oraz zaginięciu Iana mieszkańcy Rosewood mają wiele pytań. Zamieszane we wszystko Aria, Spencer, Hanna i Emily próbują wyjaśnić co wydarzyło się tamtej nocy. Jednak nikt im nie wierzy. Rodzice serialowych Kłamczuch za wszelką cenę próbują im pomóc. W tym celu kierują dziewczyny na sesje terapeutyczne, gdzie będą mogły porozmawiać o swoich problemach.

Odcinek 2
Tytuł: The goodbye look 
Premiera: 21 VI 2011

Za namową terapeutki rodzice głównych bohaterek postanawiają je rozdzielić. W międzyczasie dziewczyny zmagają się ze swoimi problemami. Emily próbuje za wszelką cenę zostać w Rosewood. Liczy, że uda jej się zdobyć stypendium pływackie, dzięki któremu będzie mogła pójść do college’u. W życiu Hanny znów pojawia się jej ojciec. Natomiast Aria spędza ostatni dzień Ezry w Rosewood High a Spencer wspiera Toby’ego w jego planach.

Odcinek 3
Tytuł: My Name Is Trouble 
Premiera: 28 VI 2011

Dziewczyny nadal próbują zachować wymagany dystans. Aria zapisuje się na zajęcia artystyczne w Hollis College, dzięki czemu może spędzać więcej czasu z Ezrą. Emily nadal skupia się na swojej karierze pływackiej. Robi wszystko żeby zdobyć zaświadczenie o stypendium z Danby University. Hanna spotyka się z Lucasem. Spencer próbuje się dowiedzieć jakie tajemnice skrywa dom rodziny DiLaurentis i dlaczego Jason wrócił.

Odcinek 4
Tytuł: Blind Dates
Premiera: 5 VII 2011

Hanna postanawia wesprzeć Lucasa na randce z jego nową wybranką, Danielle. W tym celu prosi o pomoc Caleb’a i aranżuje podwójną randkę. Emily zastanawia się czy powiedzieć prawdę o stypendium pływackim. Natomiast Spencer próbuje rozwikłać tajemnicze kontakty Melissy z zaginionym Ianem., licząc na pomoc Wren’a. Kłamczuchy udają się na indywidualne sesje terapeutyczne. W międzyczasie ktoś niszczy gabinet pani psycholog.

Odcinek 5
Tytuł: The Devil You Know 
Premiera: 12 VII 2011

Dziewczyny biorą udział w pogrzebie Ian’a. Spencer chce spędzić jak najwięcej czasu ze swoją rodziną. Próbuje wesprzeć Melisse. Hanna pomaga Caleb’owi rozwiązać sprawy z jego przybraną matką. Aria odbywa dziwną rozmowę z Jasonem. Emily nadal próbuje uporać się z oszustwem związanym ze stypendium pływackim – A wysyła sfałszowany list mamie dziewczyny. Czy Ian rzeczywiście zabił Alison?

Odcinek 6
Tytuł: Never Letting Go 
Premiera: 19 VII 2011

Rosewood odbywa się charytatywny pokaz mody. Mama Alison prosi dziewczyny żeby zaprezentowały sukienki jej zmarłej córki. Aria, Hanna, Emily i Spencer niechętnie przyjmują propozycję. Całą imprezę przerywa wiadomość A. W międzyczasie Spencer zauważa kłótnię pomiędzy jej ojcem a matką Ali. Emily zaprasza na pokaz Samarę, która pojawia się na nim z inną dziewczyną. Aria przyjmują propozycję Jasona a Hanna liczy, że jej tata pozostanie na stałe w Rosewood.

Odcinek 7
Tytuł: Surface Tension
Premiera: 26 VII 2011

Emily dzięki podstępowi A przeprowadza się do domu Hanny. Dziewczyny próbują przyzwyczaić się do nowej sytuacji. Hanna martwi się ciemnymi interesami Caleba. Toby pomaga uporządkować ogród Spencer. W czasie pracy znajduje kawałek kija hokejowego, który może być dowodem w sprawie zabójstwa Alison. Jednak ojciec Spencer postanawia się go pozbyć. Aria bierze udział w obiedzie zorganizowanym przez jej rodziców, na który zostali zaproszeni Ezra i Jason.

Odcinek 8
Tytuł: Save the Date
Premiera: 2 VIII 2011

Emily trafia do szpitala z powodu wrzodów żołądka, podczas badań na jaw wychodzi, że pływaczka ma podwyższony poziom hormonu wzrostu. Przez intrygę A, dziewczyna może wylecieć z drużyny. Aria, Spencer i Hanna wykradają kartę lekarską zmarłej Alison. Według zawartych tam informacji przyczyną śmierci było uderzenie tępym narzędziem. Czyżby ojciec Spencer zniszczył jedyny dowód?

Odcinek 9
Tytuł: Picture This
Premiera: 9 VIII 2011

Aria miewa sny z Jasonem w roli głównej. Skołowana dziewczyna stara się spędzać jak najwięcej czasu z Ezrą. Jednak jej drogi z Jasonem niespodziewanie się krzyżują. Spencer i Emily włamują się do domu brata Ali, gdzie znajdują tajemniczą ciemnię ze zdjęciami Arii. Caleb zostaje poinformowany o tym, że jego biologiczna matka chce go poznać. Chłopak postanawia do niej pojechać. Hanna jest zrozpaczona z powodu ich rozstania.

Dodaj komentarz