Pretty Little Liars Season 3 Premiere Spoiler: Co się będzie działo w premierowym odcinku?

 

Teraz kiedy skończyli nagrywać premierowy odcinek Pretty Little Liars (,,It Happened 'That Night”’),oraz oficjalny komunikat prasowy został przekazany,uważamy, że to najwyższy czas, żeby zebrać wszystkie najbardziej soczyste spoilery o tym odcinku.Tak więc,czytajcie dalej,żeby dowiedzieć się co się będzie działo, kiedy wasze ulubione,nastoletnie tajemnice powrócą.

”Ta noc”: Marlene King potwierdziła, że tajemniczy tytuł epizodu ,,It Happened 'That Night”’ odnosi się do nocy z balu maskowego,sezon 2 odcinek 25 ,,UnmAsked.”

Przeskok czasu: Odcinek premierowy będzie miał miejsce około 3 miesięcy po finale 2 sezonu, niedaleko Święta Pracy.

Szokujące wydarzenie: Według informacji prasowej,na temat tego odcinka,zobaczymy dziewczyny próbujące przywrócić swoje życie do normalności,co nie jest wcale takie łatwe.A ’szokujące wydarzenie,które wstrząśnie Rosewood’,utrudni im to jeszcze bardziej.Czasami zastanawiamy się,dlaczego ludzie po prostu nie wyjadą z tego miasta.Rosewood jest przeklęte.

Jenna ciągle kłamie: Na podstawie wcześniej umieszczonych, sneak peekowych zdjęć widzimy, że Jenna nadal udaje niewidomą.

Alison: Wiemy, że Alison będzie miała dobrą rolę do odegrania.Marlene King zasugerowała, że Mona ją zobaczy,choć może to być tylko halucynacja.

Radley: Marlene King powiedziała,że sądzi,że Radley stanie się popularne po premierze,mamy więc nadzieję, że oznacza to, że zobaczymy więcej Mony w sanatorium Radley.

Emily upije się : Marlene uważa także,że pijana Emily spodoba się wszystkim,mamy nadzieję, że z Emily wszystko w porządku…

Bohaterowie,których ujrzymy: Wraz z czterema głównymi bohaterkami,Moną i Alison,możemy spodziewać się też Lucasa,Caleba,Jenny,Ezry,Tobyego oraz Wrena Kingstona.

Odcinek pilotażowy: Według Marlene King ten epizod będzie odnosił się do pilotażowego odcinka,wliczając scene w której Hanna widzi Spencer robiącą zakupy w dzień Święta Pracy.

Spoilery: Jest tak wiele innych spoilerów,które mamy zgromadzone w innych artykułach.Ale wersja skrócona jest taka: Ezria będzie miała 'gorącą’ scenę,obchodząc swoją pierwszą rocznicę. Toby się rozbierze,zobaczymy także ponownie bujany fotel,a my 'nauczymy się wiele’ na temat relacji Spoby. Nie ma scen Wrencer. Haleb będzie gotować razem… i gotowanie może przerodzić się w coś większego.

Tagi:

5 myśli na “Pretty Little Liars Season 3 Premiere Spoiler: Co się będzie działo w premierowym odcinku?”

  1. I znowu podpowiedź!!! Czy tylko ja zauważyłam, że tytuł premierowego odcinka 3 serii to także tytuł filmu, na którym w którymś tam odcinku 1 serii był Ezra, Aria i jej mama?? Czyżby kolejna wskazówka?? ;D
    Rozważcie to !

Dodaj komentarz