Promo 2×25 UnmAsked

Na youtube.com pojawiły się promo i sneak peek z finałowego odcinka. Za tydzień o tej porze będziemy wiedzieć kim jest A. Podekscytowani? Zapraszamy na przedsmak finałowych wydarzeń

19 myśli na “Promo 2×25 UnmAsked”

  1. hmmm to już nie wiem ale ja Ezre wykluczam bardziej podejrzany jest ten chłopak Spencer niż On.(Przepraszam nie znam zbytnio po imionach wszystkich bohaterów ) Choć wiem że każdy go tu wyklucza.Zagadka jedna wielka .

  2. oraz bardzioej obawiam sie, ze to będzie typowe amerykańskie zakończenie czyli albo zupełnie przewidywalne (bliźniaczki Ali) albo kompletnie z czapy.. w między czasie naoglądamy sie horror laleczek i nawiedzonych dzieci Rosemary.. nie podoba mi sie związek Ezry i Ari jakos brak mi przekonania do niego ,choc prawie facetem był gdy postawił sie ojcu Arii ,taki miś bidula jeżeli jest A to wystarczyło wiedziec jak poderwac subtelna i romantyczna Arie i juz cała jego . bo w sumie to Aria wciąż za nim gania az żal patrzec jak może Nią manipulować.

  3. Ja od początku myśle , że Alisson żyje , a ten ktoś kogo pochowali to była jej bliźniaczka…. Nie sądze że Ali jest A , może ktoś ją uwięził i utrzymuje pozory, że nie żyje… Co o tym myślicie??

  4. omg ! ja to już nie mogę się doczekać ! kto jest A ?
    Czytałam wszystkie książki oprócz ostatniej (Zabójcze) bo dopiero 21.03.12r. bd w księgarniach i tam nie wiadomo kto to jest.. Mona nie żyje więc to nie ona. Ale znowu w serialu żyje więc nie wiadomo.. są różnice i pewne nieścisłości co do książki i serialu ale są boskieeee ! <33333 Najciekawsze jest to czy Ali żyje czy nie xd

Dodaj komentarz