Promo 3×11

Pojawiło się promo 3×11, co się będzie dziać? Sami zobaczcie..

Jenna rozmawia z Emily, mówi chyba coś typu „uważaj z kim spędzasz czas, Emily.” -A podsyła węże do Spencer? Biedna Spencer… ktoś napada Hannę… zapowiada się ciekawie, a wy co sądzicie?

10 myśli na “Promo 3×11”

  1. PrettyLittleLiars

    WOW! Spencer mówi do Arii: „She may be „A”, Aria” czy to może oznaczać, że „A” to Paige? jeszcze Jenna mówiąca Emily „Be very careful who you spend time with, Emily” (czy coś w tym stylu :P) zapowiada się naprawdę interesująco… nie mogę się doczekać 😀

  2. Mi wydaje się podejrzany kuzyn Mai. Myślę, że to jego na myśli miała Jenna. Raz była taka sytuacja, gdy byli w sklepie Cece, wybierał razem z Emily.I jeżeli tak za nią tęskni, że przyjechał do Rosewood i płacze za nią, to czemu Maya nigdy o nim nie wspomniała. Nie podoba mi się ten gościu.

  3. mi się wydaje podejrzany Nate ( a szkoda bo go lubię… ), przez tą scene w której Jenna karze mu się trzymać z daleka od siebie, może ona wie że to on zabił Maye i dlatego nie chce mieć z nim nic wspólnego? Chociaż równie dobrze może chodzić o ten telefon CeCe, gdy udawała jego dziewczynę.

Dodaj komentarz