Przypuszczenia dotyczące koncówki 3×19

Na pewno nie bez powodu na końcu odcinka What becomes of the Broken-Hearted jest scena, w której dwie osoby grają w butelkę (gdyby dla kogoś była to wskazówka – nazywa się Jim’s Bourbon Kentucky Whiskey), a gdy wyrok pada na Arię, druga postać przestawia butelkę w kierunki Spencer. Do tej pory nie miałam wątpliwości co do tego, że tymi ludźmi są Toby i Mona.

Ale w sumie czy muszą być teraz tylko 2 pomocnicy głównego A? Przecież nawet większość z Was potwierdziła, że podejrzenia na bycie wcześniejszym, trzecim pomocnikiem, spadają na Lucasa. Nie sądzę, żeby ktokolwiek chciał go wydać ze względu na sprzedawanie testów…

W każdym razie, może w A-Teamie jest ich więcej, a po prostu Mona i Toby współpracują, bo mieszkają blisko siebie? Wes na pewno nie jest całkowicie niewinny. Pamiętacie kadr, w którym pokazane było wnętrze torby Wes’a? (z nowego odcinka) Nie dojrzałam, co tam było, ale na pewno któraś z Was jest na tyle bystra, że za kilka dni się dowiemy :). 

Dochodzę do sedna… Ezra jest podejrzany. Wes także na 100% nie jest niewinny. Może ostatnia scena to właśnie ci bracia? A jeden z nich po prostu nie chce, żeby teraz wypadło znów na Arię?

 

Oczywiście może nad interpretuję. Wiem, że Wes był wtedy u Arii, ale skoro ona była w szpitalu, to nie mógł wyjść?

Zapraszam do udzielania się w dyskusji …

 

 

8 myśli na “Przypuszczenia dotyczące koncówki 3×19”

  1. Jak pokazywali tak natrętnie tą torbę Wesa to robiłam cały czas pauzę i klatka po klatce oglądalam. Wiedziałam że coś jest na rzeczy! Zaraz sobie to puszczę znów.

    Widziałam ciekawą teorię mówiącą o tym, że osoby z końcówki to na pewno CeCe – bo widzimy tam nożyce krawieckie a takiej właśnie CeCe używa. Druga osoba uważana jest za Ezrę – ponieważ jest leworęczna. Ja natomiast sądzę że drugą osobą jest Mona, bo nakierowała butelkę na Spencer, a na pewno na nią się wkurzyła. Ale z drugiej strony Mona była wtedy na tym spotkaniu klubu z Andrew itp.

  2. Wydaje mi się, że z CeCe jest coś nie tak. Okłamała Arię, że czeka aż policja odda jej samochód, a siedziała w nim. Wtedy ktoś zaatakował Jasona i Emily, którzy znaleźli zdjęcie, na którym był Wilden, Alison i CeCe, czyli dowód na to, że CeCe kłamie, i wtedy zdjęcie znika..

  3. ojejkujejku: o jakiegoś chłopaka = Wildena? Myślę, że to dlatego Cece nie powiedziała dziewczynom o tym, że zna detektywa, bo albo się przespała z Wildenem, albo cokolwiek innego dotyczącego jego, podczas gdy był „związany”(?) z Ali…
    Wilden też mi nie pasuje.

Dodaj komentarz