Pytania do Marlene

Na jednej stronce ukazał sie artykul, w ktorym zamieszczone są odpowiedzi na niektóre pytania. Marlene King (producentka) zaspokoiła minimalnie nasza ciekawość.

 

Insider : W ostatnim odcinku, Alison powiedziala Spence, zeby nie zwracać zbytniej uwagi na szczegóły. Czy w finale dziewczyny zauważą, co bylo 'zaparkowane’ tuz przed nimi ?

Marlene : Można śmiało powiedzieć, że tak.

Insider : Wszystkie pary miały jakiś udział w tych A torturach, tylko jeden związek pozostał nieco 'nierozwiązany’. Czy Spencer i Toby  będą mieli jakąś scenę w finale ?

Marlene : Spencer i Toby beda dzielić kilka scen w finale. To urocza opowieść, która jest całkowicie oddzielona od 'A’ fabuły.

Insider : Czy w finale dostaną wyjaśnienie od 'A’, czy będzie to utrzymujące sie pyatnie, na które należy odpowiedzieć w S3 ?

Marlene : Jednym z powodów dlaczego jestem tak podekscytowana dzieleniem sie finałem z fanami, jest to, że nie tylko dowiedzą się kim jest 'A’, ale też to, ze dowiedza się dlaczego 'A’ jest 'A’ i robi to co robi. widzowie dowiedzą się na długo przed ostatnia sceną i będzie to wielka ulga.

Insider : Mówiąc o sezonie 3 : mamy się spodziewać skoku w czasie, jak w drugiej połowie sezonu 2, czy będzie to kontynuacja historii, w momencie, w którym została przerwana ?

Marlene : Nie zamierzamy mówić zbyt wiele o następnym sezonie, ale jest tam naprawde duży cliffhanger (zwrot akcji), który rozpoczyna sezon 3.

Insider : Fani umierają z ciekawości, zeby coś się dowiedzieć o Ezrii. Czy możesz nam coś powiedzieć o ich scenie w finale ?

Marlene : Aria i Ezra beda dzielić specjalna scenę w finale. Pewnym rodzajem spoilera  (ktory byl na twitterze) jest, że piosenka Lady Antebellum’s 'Just a kiss’ będzie odgrywać role w ich wspólnej scenie. To piękna scena.

Insider : Dowiemy sie czegoś o sprawie Mayi i jej sytuacji ?

Marlene : Tak, jest rozwiązanie fabuły Mayi w finale.

Insider : Czy Alison pojawi sie w finale ?

Marlene : Tak. Absolutnie. Ali odegra ważną rolę w dowiedzeniu sie, kim jest 'A’.

 

Moje pierwsze tlumaczenie, więc z góry przepraszam za błędy, ale sie starałam 😉

Oryginalny artykul :

http://www.theinsider.com/tv/50677_Marlene_King_Talks_A_Reveal/index.html

 

7 myśli na “Pytania do Marlene”

  1. Wiecie co sobie pomyślałam po przeczytaniu tego artykułu, że być może dziewczyny wcale sie nie dowiedzą kim jest „A”, a przynajmniej nie staną z nim oko w oko, będzie tylko pokazane jak Ali go/ ją poznała….oczywiście to tylko moje przypuszczenie 🙂

Dodaj komentarz