ROZMOWA HANNY I ALI Z ODCINKA 1×11

Po ostatnim odcinku PLL wiemy już, że rozmowa pomiędzy Hanną, a Ali, która miała miejsce w odcinku 1×11, w którym Hanna przebywała w szpitalu, naprawdę miała miejsce, a nie była jedynie halucynacją. Poniżej – dla przypomnienia – treść tej rozmowy oraz fragment odcinka.

 

Ali: Tęskniłaś?

Hanna: Ali. Mówili, że jesteś martwa.

A: Też tak słyszałam, ale oto jestem.

H: Co ci się przydarzyło?

A: To skomplikowane, Hanno. Naprawdę skomplikowane… bardziej niż algebra.

H: Co się stało kiedy wyszłaś ze stodoły? Wszystkie chcemy wiedzieć.

A: Ale ty już wiesz… Wy cztery. Pamiętacie z tej nocy więcej niż ci Wam się wydaje.

H: Gdzie poszłaś? Spotkałaś się z facetem? Z Noelem?

A: Noel? Błagam!

H: Proszę, powiedz mi prawdę.

A: To nic nie zmieni, kochana.

H: Jak możesz tak mówić?

A: Bo wiem. Myślisz, że prawda jest wielką, błyszczącą kulą niewinności? Więc śmiało, spróbuj. Naprawdę. Spójrz co ci to da. Jeśli powiesz prawdę złej osobie w złym czasie skończysz tak jak ja. Wierz mi, zawsze masz więcej korzyści z dobrego kłamstwa. Muszę iść.

H: Gdzie?

A: Bałam się, że umrzesz. Dlatego wróciłam. Nie docierało do mnie niebezpieczeństwo wszystkiego, musiałam cię zobaczyć. Wiesz, powinnam coś zrobić z „A.” Zdzira niemożliwie działa mi na nerwy.

 

 

Pytanie teraz czy momenty, kiedy Ali „odwiedziła” pozostałe kłamczuchy, były też prawdziwe czy były jedynie przywidzeniami? Przypomnijmy: w odcinku 2×12 Ali spotkała się z Emily, w 2×24 – ze Spencer, a w 3×16 – z Arią.

7 myśli na “ROZMOWA HANNY I ALI Z ODCINKA 1×11”

  1. ja uwazam ze byly prawdziwe. zastanawia mnie cos jedno zdanie ali..A: Ale ty już wiesz… Wy cztery. Pamiętacie z tej nocy więcej niż ci Wam się wydaje. ….jak mamy to odebrac czy to znaczy ze one sa widzialy? na pewno jej nie skrzywdzily bo jakby tak bylo to nie ratowalby ich i nie odzywala sie do nich

  2. a ja mam całkiem abstrakcyjną teorię 🙂 śmiało możecie ją hejtować ale ja uważam że to całkiem prawdopodobne 🙂 moim zdaniem skopjują motyw bliźniaczek a raczej bliźniaków 😀 moim zdaniem Ezra będzie miał brata bliźniaka który będzie A 😀

Dodaj komentarz