Rozmowy dziewczyn z Ali

Wiemy, że za jakiś czas Aria ma odbyć rozmowę z Alison, bo jako jedyna z całej czwórki nie miała jeszcze takiej okazji. Jestem ciekawa o czym będą rozmawiać, ale póki co spisałam rozmowy pozostałych dziewczyn z Ali. Może uda sie wyłapać coś nowego?

HANNA: 1×11

A: Tęskniłaś?
H: Ali. Mówili, że jesteś martwa.
A: Też tak słyszałam, ale oto jestem.
H: Co Ci się przydarzyło?
A: To skomplikowane, Hanna. Naprawdę skomplikowane… bardziej niż aglebra.
H: Co się stało kiedy wyszłaś ze stodoły? Wszystkie chcemy wiedzieć.
A: Ale Ty już wiesz… Wy cztery. Pamiętasz z tej nocy więcej niż Ci się wydaje.
H: Gdzie poszłaś? Spotkałaś się z facetem? Z Noelem?
A: Noel? Błagam!
H: Proszę, powiedz mi prawdę.
A: To nic nie zmieni, kochana.
H: Jak możesz tak mówić?
A: Bo wiem. Myślisz, że prawda jest wielką błyszczącą dyskokulą niewinności? Więc śmiało, spróbuj. Naprawdę. Spójrz co Ci to da. Jeśli powiesz prawdę złej osobie w złym czasie skończysz tak jak ja. Wierz mi, zawsze masz więcej korzyści z dobrego kłamstwa. Muszę iść.
H: Gdzie?
A: Bałam się, że umrzesz. Dlatego wróciłam. Nie docierało do mnie niebezpieczeństwo wszystkiego, musiałam Cię zobaczyć. Wiesz, powinnam coś zrobić z „A”. Zdzira niemożliwie działa mi na nerwy.

EMILY: 2×12

A: W porządku. Teraz jesteś ze mną
E: Alison…
A: Dobrze Cię widzieć, Emily. Za Tobą tęskniłam najbardziej. Odpoczywaj. Potrzebujesz odpoczynku. Nigdy Ci tego nie mówiłam, ale byłaś moją ulubioną. Nikt nie kochał mnie tak, jak Ty.
E: Tak wygląda śmierć?
A: Ta suka myśli, że to jest to, czego chcesz. Być kompletnie wolną od „A”.
E: Wiesz kim jest „A”?
A: Oczywiście, że wiem.
E: Musisz mi powiedzieć.
A: To chyba nie jest dobry pomysł.
E: Dlaczego?
A: Bo dwoje ludzi może dotrzymać tajemnicy jeśli jedno z nich nie żyje. Musisz zdecydować czego chcesz, Emily. Możesz zostać tutaj, albo iść ze mną. Słodka Emily.

SPENCER: 2×24

A: Nie. Nie krzycz, proszę. Potrzebuję czegoś z torby.
S: Co?
A: Jesteś na mnie wściekła, prawda? O milczenie w sprawie Jasona.
S: Alison…
A: Byłoby łatwiej, gdybym Ci powiedziała. Jason jest także Twoim bratem, więc to czyni nas siostrami, prawda? Zasługujesz na przyzwoitą siostrę. Co to jest? Leki przeciwbólowe. Mogę wziąć kilka na drogę?
S: Jaką drogę? Wciąż ukrywasz się jako Vivian? Alison, Aria poznała Duncana. Wział ją do
samolotu i powiedział, że tamtego dnia leciałaś z nim z Hilton Head.
A: Za dużo gada, ale cieszę się, że się nie poddałyście. Może teraz, gdy to macie…
S: Dlaczego? Co tam jest? Czego powinnam szukać?
A: Nie mogę Ci powiedzieć. Ale nie zagłębiaj się w szczegóły, bo przegapisz to, co masz pod nosem. Tęskniłam za Tobą, Spence. Tęsknię za Twoim zaciekłym spojrzeniem, kiedy musisz znać odpowiedź, kiedy musisz wygrać. Ale to nie jest gra, słonko. To są bardzi popaprane sprawy. Ale mam dobrą wiadomość… Jesteś coraz bliżej.

 

Czekam na Wasze nowe pomysły.

13 myśli na “Rozmowy dziewczyn z Ali”

  1. „Pamiętasz z tej nocy więcej niż Ci się wydaje”-od dwóch sezonów nie mogę tego rozgryźć. To znaczy że dziewczyny nie kojarzą faktów, czy co? No i co Ali chciała wziąć z torby na początku? Bo leki to złapała przypadkowo, bo je zobaczyła. No i po co jej te leki?

  2. ten stary policjant były partner garreta… bo ja pamiętam w 3 sezonie policjant odwiedził hanne bo żeby dała krew a hanna była przerażona a policjant pytał czemu masz przerażoną oczy?.i poszedł…a jeszcze pamiętam spencer idzie na spacer sama obok dom jasona i tam stał policjant też ciągle pytał czy idziesz znowu dom nad jeziorem a spencer była przerażona a policjant znowu uciekł…ja myślałam że policjant moze byc A albo może wie kim jest A a może policjant zabił ali??>.:D

Dodaj komentarz