Sara Shepard

Nie jaka Sara Shepard w bestsellerowej serii  pt. ‘Pretty Little Liars’ opisuje, jak sama mówi ‘luźno oparte  na swoich doświadczeniach, podczas dorastania w Filadelfii’ , życie czterech nastoletnich dziewczyn , oraz tajemniczej osoby ‘A’ która grozi im ujawnienie ich mrocznych tajemnic.  W serii ukazały się :

1.Pretty Little Liars October 3, 2006

2.Flawless – March 7, 2007

3.Perfect – August 21, 2007

4.Unbelievable – May 27, 2008

5.Wicked – November 25, 2008

6.Killer – June 30, 2009

7.Heartless – January 19, 2010

8.Wanted – June 8, 2010)

Przygotowywana jest również dziewiąta część serii , jej tytuł to ‘Twisted i jej wydanie planowane jest 5 lipca 2011r.

Niestety żadne polskie wydawnictwo nie jest zainteresowane, tłumaczeniem książek, lecz na wielu stronach, dotyczących książek oraz seriali, powstają grupy, które mają na celu przekonanie wydawnictw, do przekładania serii . Jeżeli ktoś byłby zainteresowany, to po wygooglowaniu ‘little pretty liars.jar’ lub ‘little pretty liars.pdf’ pojawi się wiele propozycji ze strony chomikuj.pl dotyczących tych książek w nieoficjalnym tłumaczeniu. Podpowiadam że rozszerzenie .jar jest przeznaczona na telefony komórkowe, a .pdf na komputery .

Pisarka 5 maja 2009r opublikowała swoja pierwszą powieść dla dorosłych – Visibles, czyli ‘widziani’.

Warto dodać ze w styczniu 2010 ogłosiła pisanie nowej serii The Lying Game. Cztery książki opowiadające siostrach bliźniaczkach rozdzielonych przy urodzeniu. Pierwsza książka serii wyszła 7 grudnia 2010, data wydania drugiej, nie jest znana.

Wiemy już, że telewizja ABC wykupiła 12 kolejnych odcinków ‘Pretty Little Liars’ .

Zapraszamy do oglądania!

7 myśli na “Sara Shepard”

  1. Jestem od niedawna fanką PLL, ale uwielbiam ten serial i mam wielką ochotę na ksiażke . Może wie ktoś kiedy będzie można zobaczyć ją w księgarniach lub chociaż tłumaczenie w necie >? Ogólnie uwielbiam Emily ale wkurza mnie to że nie jest z Tobym , może ktoś zna jakieś ff o nich ? Buziaki dla fanów

Dodaj komentarz