Sasha Pieterse o letnim finale

Już tylko godziny dzielą nas od finału letniego sezonu Pretty Little Liars. Producenci zapowiedzieli, że tym razem dostaniemy odpowiedzi, których tak bardzo pragniemy, co paradoksalnie sprawiło że jeszcze trudniej jest nam się doczekać odcinka 4×12 ‘’Now you see me, now you don’t’’. Z pomocą postanowił przyjść nam portal e!online, który próbował dzisiaj wyciągnąć jakąkolwiek informację na temat nadchodzącego odcinka od Sashy Pieterse.

Oto co serialowa Alison powiedziała dziennikarzom na ten temat: ,,To szokujące, naprawdę! Nazwali to Wojną Światową A [World War A] z bardzo dobrego powodu i co najlepsze- Marlene King powiedziała, że jest to sezon odpowiedzi i dokładnie tak jest’’.

‘’Szczerze, finał sezonu jest niesamowity i sądzę, że fani będą zaskoczeni tym co się wydarzy, to wszystko jest oszałamiające! Scenarzyści wykonali kawał dobrej roboty wiążąc wszystko ze sobą tak, że nic nie stało się nudne’’.

Wielu z nas zadaje sobie pytanie czy Alison naprawdę jest martwa czy może jednak przeżyła i gdzieś się przed wszystkimi ukrywa. Sasha potwierdziła, że na pewno uzyskamy odpowiedź na to pytanie, jednak będziemy musieli poczekać do października, aby się upewnić. ‘’Możecie nabrać pewnych podejrzeń w momencie szczytowym letniego finału, jednak pewność zyskacie dopiero oglądając odcinek Halloweenowy’’– zapowiedziała. ‘’Dowiecie się czy Alison żyje czy nie, myślę że to będzie dla mnie naprawdę świetna rzecz i ogromna przyjemność, jestem bardzo podekscytowana i nie mogę się doczekać reakcji fanów’’.

Żeby podsycić naszą ciekawość, Sasha zdradziła, że dzisiejszy odcinek może odkryć przed nami więcej szczegółów o nocy zaginięcia Ali. ‘’Są ludzie, których spotkała tamtej nocy, których nigdy przenigdy byście się nie spodziewali. Alison miała wiele sekretów i była bardzo dobra w ich ukrywaniu i oczywiście był też ktoś, kto ją prześladował i nie działo się to bez przyczyny. Ona szantażowała tak wielu ludzi.’’

Marlene King zapowiedziała, że w 4×12 poznamy tożsamość Red Coat i wielu fanów PLL uważa, że będzie to CeCe Drake. Sasha nie wypowiedziała się na ten temat, ale oznajmiła, że poznamy motywy działania CeCe a także dowiemy się więcej o jej ‘’pokręconej’’ przyjaźni z Ali. ‘’Na pewno dowiecie się więcej o CeCe, czy jest dobra czy zła i co nią kierowało. Czy ona stoi za tym wszystkim? A może była przez kogoś sterowana? Na pewno szybko się zorientujecie co się dzieje, co będzie dość spektakularne.’’ Pieterse wypowiedziała się również na temat Wrena, twierdząc, ze ma on bardzo przebiegły charakter i może być typem osoby grającej na dwa fronty.

Źródło:  uk.eonline.com

7 myśli na “Sasha Pieterse o letnim finale”

  1. „myślę że to będzie dla mnie naprawdę świetna rzecz i ogromna przyjemność, jestem bardzo podekscytowana i nie mogę się doczekać reakcji fanów”- czyli na pewno żyje, bo co ekscytującego będzie w informacji, że nie żyje, skoro „wiemy” o tym od początku serialu? ;p

  2. nie ten odc nie bedzie trwal 2 godz, ten Halloweenowy tez nie, tylko ze po odc Halloweenowym bedzie lecial pierwszy odc Ravenswood, 22 pazdziernika 😀 A co do tego co powiedziala Sasha to zawsze tak mowia ze fani beda zszokowani i zaskoczeni a potem pokazuja ciagle te same rzeczy 😀 Mam nadzieje ze ten final letni nie okaze sie taka klapa jak final 3 sez 😀

Dodaj komentarz