Scena Spoby w zwiastunie

Chciałam nawiązać do zwiastunu odcinka 17, w którym widzimy całującą się Spencer z Tobym. Wiele osób twierdzi, że ktoreś z nich po prostu wspominało, jednak przyjmując do wiadomości, że wszystkie sex-sceny Spoby zostały nam pokazane to nie może być flashback. Jedyna sex-scena Spoby to ta z odcinka 12.

 

1.W odcinku 12 Spencer ma rozpuszczone włosy, a w odcinku 17 ma je związane w kitkę.

2.Odcinek 12 – za oknem jest jasno, odcinek 17 – jest noc.

3.W odcinku 12 nie ma pokazanej sceny, kiedy oboje stoją bez koszulek, nie ma w ogóle pokazanej Spencer w samym staniku (jest tylko pokazane, jak leży pod kołdrą).

4.W odcinku 12 widzimy jak Toby ściąga swoją bluzkę i rzuca gdzieś w kierunku okna, a potem kładą się na łóżko. Natomiast w odcinku 17, oboje stoją dość daleko od łóżka, już oboje są bez koszulek, a jakaś niebieska koszulka leży na łóżku (nie mogła to być bluzka Spencer, bo w odcinku 12 miała na sobie coś ciemnego, a Toby miał bluzkę na krótki rękaw, a na łóżku leży bluzka z długim rękawem).

 

Pisząc oczywiście „odcinek 17” miałam na myśli zwiastun do tego odcinka.

 

15 myśli na “Scena Spoby w zwiastunie”

  1. Tak, zgadzam się z dziewczynami wyżej. Ona wspomina, ale nie wydarzenia, które miały miejsce, a po prostu Toby’ego. Poza po scenie, którą widzimy w promo pokazano nam urywek jak Spencer siedzi przy swoim łóżku i płacze, czyli pewnie sobie tak wspominała Toby’ego i płakała.

  2. Amy15, nigdy tak nie mówiła. Mówiła, że któraś z kłamczuch pozna prawdę o Toby’m jako pierwsza i NIEKONIECZNIE musi to być Spencer. Ludzie ciągle czepiają się jej każdego słowa, np. rzucają się że mówiła, że serialowy A nie będzie taki jak w książkach, a jakoś była Mona. Tyle że Marlene nigdy nie mówiła, że A nie będzie taki sam, mówiła, że to JAK odkryją A będzie inne niż w książkach, no i cała sytuacja była inna, tylko tożsamość ta sama.

  3. Nie wiem co o tym myśleć tez na początku sądziłam że to może być wspomnienie ale równie dobrze Spens może mieć chwile słabości szczególnie że nie wie za dużo z resztą te sceny które są wspomnieniami lub wyobrażeniami tak jak w scenach z Ali wyglądają inaczej niż normalne sceny a ta na promo jest całkiem normalna

Dodaj komentarz