Sekrety Ashley i kłopoty- wywiad z Laurą Leighton

Myśleliście, że tylko Byron z rodziców oznacza kłopoty w Pretty Little Liars? Ostatnio, gdy widzieliśmy Ashley Marin nawiedzał ją „duch” kilkuletniej blondyneczki. Twórcy napędzili nam niezłego stracha ale również spowodowali, że zaczęliśmy zastanawiać się czy mama Marin czegoś nie ukrywa. wetpaint.com przeprowadził wywiad z odtwórczynią roli mamy Hanny- Laurą Leighton.

Jak tam życie randkowicza? Dobrze?

Tak. Ciężko mi zapamiętać co już widzieliście. Prawie skończyliśmy kręcić 3 sezon, więc ciężko coś powiedzieć, żeby nie zdradzić fabuły.

Czy związek z Pastorem Tedem nabierze rozpędu?

Tak, ale to trochę skomplikowane. Ashley ma sekrety i chce je trzymać z dala od człowieka, którego kocha i nie chce stracić. Ale to jest zdecydowanie bardziej skomplikowane. Pewne rzeczy do niej wrócą.

Jak duży wpływ będą miały na to sekrety Hanny, w które nie da się ukryć wtrącała się Ashley ?

Faktycznie wtrącała się w przeszłości. Cała ta sprawa z detektywem, z ukrywaniem kradzieży sklepowych, to zdecydowanie coś, co chce ukryć przed Tedem.

Też sporo narozrabiała w serialu.

To prawda. Ukradła pieniądze, które ukryła. To było dawno i to niewielka suma.

Czy zauważy, że córka nadal jest prześladowana?

Myślę, że Ashley wie, że jest kolejna osoba, nawet kilka, na celowniku których są dziewczyny. Martwienie się i próby rozwiązania problemów zdecydowanie leżą w naturze Ashley. Więc będzie chciała się zaangażować.

Przynajmniej udało jej się uniknąć pociągu.

Tak, nie było jej tam. I dlatego nadal jest bezpieczna.

Źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/laura-leighton-ashley-marins-secrets-cause-trouble-on-pretty-little-liars-season-3-exclusive

5 myśli na “Sekrety Ashley i kłopoty- wywiad z Laurą Leighton”

Dodaj komentarz