Sekrety Hastingsów

Jakie sekrety ukrywa rodzina Hastingsów?

 

Jak już wiemy po ostatnich odcinkach drugiego sezonu PLL, rodzina Hastingsów jest pełna sekretów.  Kolejne odkryjemy dzięki Spencer już w 3 odcinku trzeciego sezonu: “Kingdom od the Blind”. Co ukrywa najbardziej tajemnicza rodzina w Rosewood? Mamy wiele pytań dotyczących krewnych Spencer.  Przy odrobinie szczęscia, wkrótce dostaniemy kilka odpowiedzi.

Ciąża Melissy (Torrey DeVitto). Jesteśmy bardzo podejrzliwi co do ciaży Melissy. Wiemy, że w nadchodzącym odcinku Spencer odkryje secret dotyczący siostry I jej dziecka. Niektóre teorie mówią, że Melissa w ogóle nie była w ciąży, inne że to nie Ian (Ryan Merriman), jej były narzeczony,  tylko Garrett(Yani Gellman) lub ktoś inny jest ojcem dziecka. Niektórzy twierdzą, że Melissa poroni, albo odda dziecko do adopcji. Pamiętajmy też, że Spencer w ostatnim odcinku zapytała co z Melissą, a nie co z  Melissą i jej dzieckiem.  


Związek z rodziną DiLaurentis. Pan Hastings powiedział Spencer prawde o Jasonie
(Drew Van Acker) , że to on jest jego ojcem, co oznacza, że Spencer i Melissa są jego przyrodnimi siostrami. Patrząc na zdjęcia z planu 4 odcinka trzeciego sezonu: „Birds of a Father” myślimy nad związkiem Melissy z Jasonem. Są w tym samy wieku i oboje byli członkami klubu N.A.T. Melissa mogła flirtowa z Jasonem w przeszłości, co według Alison (Sasha Pieterse) z flashabcków, bardzo niepokoiło rodziców Spencer. Teraz, kiedy wiemy, że pan DiLaurentis będzie tematem dyskusji w nadchodzącym epizodzie, my możemy myśleć o kolejnych dziwnych powiązaniach między DiLaurentisami a Hastingsami.

 

Tajemnicza transakcja pieniędzy. Kłamczuchy odkryły, że Alison była w posiadaniu 15 tys. Dolarów, kiedy została zamordowana. Spencer podejrzewa, że to jej ojciec dał jej pieniądze za niewyjawienie, że to on jest ojcem Jasona. On jednak stwierdził, że nie ma pojęcia dlaczego i jak Alison zdobyła te pieniądze. Wiemy również, że Jason odziedziczył duzo pieniędzy po babci (częściowo dzieki Peterowi Hastingsowi). Ale to nie wyjawia dlaczego dlaczego ojciec Spencer niedługo po tym wypisał czek na 50 tys. Dolarów. Co jest z pieniężnym powiązaniem DiLaurentisów z Hastingsami?

Brakujące powiązanie między Melissą a Alison. Pamiętacie kiedy kłamczuchy podążały tropem Alison i odkryły, że Ali dostała wiadomosc z kancelarii prawniczej, z pomocą której chciała cos rozwiązac? Była to kancelaria, w której pracowała Melissa jako stażystka. To wszystko, połączone z faktem, że Melissa została nagrana na kamerze czekającej na Alison w jej pokoju w nocy, gdy została zamordowana oraz z faktem, że pan Hastings wynajął prywatnego detektywa, aby sprawdził czy Melissa może być podejrzana – znaczy, że mamy wiele pytań bez odpowiedzi na temat powiązania między tymi dwoma dziewczynami.  

A co wy o tym myślicie?

tłumaczenie:notalonee
źródło: wetpaint.com

1 myśl na “Sekrety Hastingsów”

Dodaj komentarz