SEKRETY PRETTY LITTLE LIARS! [Spojler]

 9 sierpnia na portalu www.theinsider.com zamieszczono artykuł autorstwa Jarett`a Wieselman`a. A oto jego tłumaczenie:

Dlaczego Jason powrócił? Kto ukrywa się w jego domu? Czy wejdzie pomiędzy Arię i Ezrę? To tylko kilka pytań dotyczących Pretty Little Liars. Twórczyni Marlene King obiecuje wyjaśnienie tajemnicy Jasona w letnim finale w dniu 30 sierpnia. „Rzeczywiście znajdziecie tam wiele odpowiedzi na wiele fanowskich pytań o nim.” -Marlene opowiada dla TheInsider.com na wyłączność.

Fani Ezria mogą także się uspokoić, ponieważ wątek Jasona z Arią zostanie także rozwiązany. „Musi być jakiś konflikt.” Marlene mówi o wprowadzeniu Jasona pomiędzy Arię i Ezrę. „Nie mogą być ciągle doskonali, ale miłosny trójkąt zostanie rozwiązany do końca letniego sezonu. To nie znaczy, że nie może być ponownie wprowadzony w ciągu najbliższych 12 odcinków, ponieważ nie jest określony związek między Jasonem i Arią. Aria nie będzie jedyną dziewczyną Montgomery z komplikacjami miłosnymi. Istnieje ważna chwila pomiędzy Ezrą i Ellą w finale letnim – to coś poważnego.” – Podpowiada Marlene. Ale jak końcówkę sezonu porównać do „The epic Bell Tower showdown” z zeszłego roku? „Myślę, że dzwonnica zadała dużo pytań, a w tym finale będą odpowiedzi na wiele z nich.” – dodaje Marlene.

Ale nie zakładajcie, że wszystko zostanie rozwiązane do czasu 30 sierpnia. „Po finale, wrócimy zimą, w Rosewood minie zaledwie miesiąc w tym czasie. I uwierz mi, dużo się wydarzy podczas tego miesiąca.” – mówi Marlene. „Fani będą gonić zimowe premiery, ponieważ dziewczyny nie będą szły na własną rękę. Życie idzie do przodu i to zgubi widzów. Co?! Co?! Co?! Zimowe odcinki sprawią, że pierwszy sezon będzie wyglądał jak guma do żucia. Poważnie, to naprawdę będzie kick ass”.

Nie zapominajmy również o pracy fanów w tizzy. Możliwa jest zmiana w scenariuszu PLL . „Początkowo założenie było takie, aby aż do końca serialu nie zdradzić kim jest A, ale teraz myślimy, że może to być zabawne, aby przenieść się i ujawnić kto to jest dużo wcześniej,” – mówi Marlene.

Ale za nim tożsamość A zostanie ujawniona PLL powraca w specjalnym odcinku Halloween`owym zatytułowanym „Pierwszy Sekret”. „Jest to prequel, a nie flashback,” – mówi Marlene. „Akcja dzieje się w Halloween przed zaginięciem Alisson i jest tu dużo związanej z nią historii. Dowiadujemy się dlaczego Ali wybrała te dziewczyny jako swoje przyjaciółki. Co Ona z tego miała oraz odwrotnie, co One miały dzięki niej. Wtedy zrozumiesz, dlaczego nazwaliśmy go „Pierwszy Sekret”. To pokarze Ci jak wielu ludzi jest sekretem w serialu.”

Jako bonus fani mogą spodziewać się znajomych twarzy z Rosewood w „Pierwszym Sekrecie”. „Ian nie znał Arii w tym czasie, ale wpadliśmy na świetny pomysł, aby go wciągnąć do tego odcinka. Bez wiedzy o sobie Aria i Ian spotkali się jeszcze przed ich poznaniem w odcinku pilotażowym. To prawie jak „Gdzie są rzeczy Waldo?”.”

 

Tłumaczyła: NikaFromTheBlock

7 myśli na “SEKRETY PRETTY LITTLE LIARS! [Spojler]”

  1. Ja też jestem ciekawa tego odcinka Halloween`owego. Jestem ciekawa dlaczego Ali właśnie je wybrała. No i nie mogę też się doczekać odcinka z 30 sierpnia kiedy dowiemy się czegoś o Jasonie. Tylko szkoda, że Jason i Aria nie będą razem. 🙁

Dodaj komentarz