Setny odcinek Pretty Little Liars – 10 rzeczy, które wiemy dzięki zdjęciom promocyjnym

Do setnego odcinka PLL zostało już tylko kilka tygodni, a my szukaliśmy wśród promocyjnych zdjęć wskazówek dotyczących tego, czego możemy się spodziewać po kamieniu milowym wśród odcinków. Tu jest 10 rzeczy, które wiemy i 5 odcinku 5 sezonu (Miss me x 100)

1.Caleb powraca i wygląda lepiej niż kiedykolwiek. Ok, więc już wiemy, że Caleb wraca z Ravenswood w setnym odcinku, ale to coś innego zobaczyć to zdjęcie, wiesz? Nie moglibyśmy nie zauważyć, jak dobrze Caleb wygląda z krótszymi włosami i zdeterminowanym spojrzeniem. Może Caleb kieruje swoje przerażające spojrzenie na Travisa, jego konkurenta do serca Hanny? Ponieważ to wygląda, jakby Hanna powstrzymywała Caleba od zrobienia czegoś niemądrego na tym zdjęciu.

2. Alison niezręcznie wraca do szkoły. Wszystko jest mega-zawstydzające na tym zdjęciu promocyjnym, gdzie Ali toruje sobie drogę do Rosewood High, a wszyscy gapią się na nią. Najwyraźniej uczniowie stracili sztukę subtelności.

3. Czy kłamczuchy kłócą się? Teraz, rzeczy między Kłamczuchami i Ali są napięte, i to wygląda, jakby nie miało być lepiej przed setnym odcinkiem. Na tym zdjęciu widzimy Ali stojącą naprzeciwko Kłamczuch. Chociaż Aria ma uśmiech na twarzy, Emily i Spencer wyglądają mniej entuzjastycznie widząc ich byłą bestię, a Hanna wygląda na zdenerwowaną. Dlaczego tak ponuro, Han? Czy to przez plotkę pocałunku Ali i Caleba?

4. Armia Mony zmierza do czegoś. Czy to tylko my, czy Lucas i Mona wyglądają jakby kombinowali coś na tym zdjęciu, które pokazuje ich działania związane z prawdopodobnym powrotem Ali do szkoły. Zgadujemy, że już zebrali krew świni* i są gotowi na zrzucenie jej tego na głowę, kiedy tylko stanie dłużej w jednym miejscu. Rzeczy wyglądają dużo bardziej intensywnie na tym zdjęciu, które pokazuje całą armię Mony zebraną razem.  Uważaj, Ali!

5. Paige i nowa dziewczyna- Sydney są kumplami. Paige i nowy, gorący członek klubu pływackiego Sydney, wydają się wychodzić na tym zdjęciu, co jest także reakcją na powrót Ali. Są dwiema członkiniami klubu, przyjaciółkami, czy czymś więcej? I co Sydney myśli o powrocie Ali? Czy nawet ona zna dawną wredną dziewczynę?

6. Mamy inną konfrontację Ali i Mony. Po ostatnim odcinku jesteśmy chętni na dużo więcej konfrontacji Ali i Mony w przyszłości, i wygląda na to, że dostaniemy jedną w setnym odcinku. Na tym zdjęciu widzimy Ali Monę, prowadzące napiętą rozmowę w ciemnym pomieszczeniu.

7. Wciąż jest coś między Hanną a Travisem. Mimo, że Caleb wrócił, Travis i Hanna wyglądają dobrze na tym zdjęciu, które pokazuje ich dwoje patrzących sobie w oczy i obejmujących się ramionami, oraz Lucasa stojącego w pobliżu. On ich podgląda, czy rozmawiali? Mamy nadzieję, że to drugie- brakuje nam przyjaźni Hanny i Lucasa.

8. Spotkanie grupowe razem z Ezrą! Ludzie, będziemy mieć scenę ze wszystkimi Kłamczuchami, Ali, Ezrą, Tobym i Calebem- wszystkimi razem. Na tym zdjęciu widzimy zebrany razem gang oglądający coś w telewizji. Cokolwiek oglądają, wyglądają na zaniepokojonych.  Być może ma to coś wspólnego z dziewczyną zakopaną w grobie Ali? I możemy powiedzieć, że Ezra jest znowu częścią grupy?

9. Emison zbliżają się do siebie. Na zdjęciu grupy, oraz tym- tylko Emily i Alison, ta twójka trzyma się za ręce. Oczywiście, to wygląda to bardziej na komfortowy sposób, niż na prostą do miłości, ale nadal… Ta dwójka wydaje się być piekielnie blisko.


10.Jenna powraca i działa z Armią Mony? Na tym zdjęciu widzimy Jennę patrzącą sceptycznie na coś wyglądającego jak spotkanie Armii Mony. Po śmierci Shany, możemy sobie jedynie wyobrazić, jak gotowa jest Jenna do szukania rewanżu na Ali i Kłamczuchach. Baliśmy się o to, co Armia Mony mogła zrobić wcześniej, ale teraz naprawdę koncentrujemy się na dobrze Ali.

 

Jakie wskazówki zebraliście z promocyjnych zdjęć? Czy nie możecie się doczekać setnego odcinka tak bardzo, jakmy?

*Nawiązanie do ”Carrire” S. Kinga 😀 (Swoją drogą lubię tę książkę)

 

 

Źródło: http://www.wetpaint.com/pretty-little-liars/articles/2014-06-19-100th-episode-10-things-we-learn-spoiler-photos

Dodaj komentarz