Shay Mitchell na temat sezonu 3B!

Ostatnio Shay udzieliła wywiadu dla dla HuffPost TV. Zobaczcie, co powiedziała!

 

Mona wyszła z Radley i wróciła do Rosewood. Jaki to ma wpływ na dziewczyny?
To jest ciekawa rzecz, ponieważ, oczywiście, nie spodziewały się zobaczyć ją tam ponownie tak szybko. Ale kiedy Mona wraca do Rosewood, jest to jej tak jakby drugi poziom (Mona 2.0). Jest zupełnie inna niż poprzednio, ale Kłamczuchy zastanawiają się teraz „Czy można jej ufać? Czy nie? Czy wyleczyła się? Jest z nią OK? A może to kolejna część planu?” Więc w zasadzie, dziewczyny po prostu zastanawiają się czy ona zmieniła się naprawdę, czy ma jakiegoś asa w rękawie.

Jak Emily radzi sobie z tym, iż postrzeliła Nate’a?
Wszystkie dziewczyny w drugiej części sezonu 3 mają do czynienia z własnymi problemami. Oczywiście, dla Emily, ma to związek z wszystkimi następstwami po sytuacji z Nate’m. Myślę, że na początku ludziom wydaje się, że jest OK, ale pod koniec widzisz Emily radzącą sobie z tym na swój własny sposób, który może być inny niż przeciętnego człowieka. Myślę, że dziewczyny muszą zmierzać się z tak wieloma rzeczami, zwłaszcza związanymi z „A” – więc tak jak mogę powiedzieć, że ona ma nieco więcej doświadczenia ze śmiercią, tak to nadal jest okropnie trudne. Podsumowując, ona będzie radzić sobie z tym w inny sposób, niż widzieliśmy do tej pory.

Nate był ważnym czynnikiem w relacji Emily i Paige, więc jak sprawy się mają teraz, kiedy go już nie ma?
Kocham relację Emily i Paige. Wiem, że istnieje jeszcze wiele fanów Emayi, którzy chcą powrotu Mayi zza grobu [śmiech]. Ale ja naprawdę lubię ten związek i czuję, że Paige zawsze jest dla Emily i jest czymś w rodzaju dobrego wsparcia od kogoś poza Kłamczuchami.

Więc chcesz, aby to trwało?
Tak! Może jestem samolubna, ponieważ kocham pracować z Lindsey Shaw, ale ja uważam, że ten związek jest wyjątkowy. Rozumieją siebie na innym poziomie.

Kiedy Paige przyszła na ratunek w Halloweenowym odcinku, to trochę przygniotło widzów i zaczęli podejrzewać, że ona może być w „A” teamie. Może Kłamczuchy również nabrały podejrzeń? Czy zobaczymy ją dogadującą się lepiej z Hanną, Arią i Spencer w tej części sezonu 3?
Myślę, że tak. Sądzę, że Paige zawsze była ciekawą postacią w kontekście jej relacji z dziewczynami. To troche przypominało przejażdżkę na roller coasterze. W niektórych sprawach one myślą, że Paige jest dobra, w innych, że zła. Nie wiem czy one kiedykolwiek w pełni jej zaufają, ponieważ trudno jest ufać komukolwiek w Rosewood. Ale myślę, że one powoli przyzwyczają się, że Paige jest dobra dla Emily i jej interes leży w sercu.

Więc mam nadzieję, że to nie Paige, ale czy poznamy tożsamości innych członków „A” teamu w sezonie 3B?
Myślę, że dowiemy się, iz są inne osoby w to zaangażowane, jak podejrzewaliśmy. Możliwe też, że para postaci, którą powoli zaczynamy lepiej poznawać może opuścić Rosewood raczej wcześniej niż później. Będziemy blisko poznania czegoś więcej o pewnym bohaterze/bohaterce, ale nie za dużo, zanim znikną.

Czy masz osobę, którą widziałabyś chętnie w „A” teamie? Wiem, że Ashley Benson pokłada nadzieję w Hannie.
Tak, oczywiście. Myślę, że każda z nas, dziewczyn, jest samolubna, coś w rodzaju „Chcemy być „A”!”. Ponieważ jak dużo zabawy by z tym było? Ale osobiście sądzę, że jeśli to miałaby być któraś z Kłamczuch, powinna to być Emily, ponieważ jest najsłodszą z tego grona i nie sądzę, że ktokolwiek mógłby ją podejrzewać! Więc głosuję na swoją postać. [śmiech]

Zwłaszcza, że ona zawsze była na celowniku.
Dokładnie! Może ona naprawdę okazałaby się świetną aktorką i zrzuciła to wszystko sama na siebie, by na końcu ujawnić, że rzeczywiście jest „A”. [śmiech]

Wy dziewczyny i Marlene zapowiadacie wielką scenę w lesie. Co możesz nam powiedzieć na ten temat?
Kręcimy tak wiele scen w lesie. Las jest jak drugi dom dziewczyn. Uwielbiają chodzić po nim, zwłaszcza w nocy! [śmiech] Wielka scena jest w finale sezonu i ludzie pytają mnie jak mogę ją opisać i nienawidzę tego słowa ale mogę tylko powiedzieć „epicka”. To jest absolutnie niesamowite. Ludzie na pewno nie będą rozczarowani drugą częścią sezonu 3. To wszystko staje się coraz to bardziej szalone i intensywne. Stawka jest wyższa dla każdej z dziewczyn, ponieważ one starają się osiągnać ich punkt załamania i może jedna z nich tego dokona. To będzie bardzo interesujący sezon, w którym zobaczymy Kłamczuchy próbujące rozwikłać wszystko nawet pomimo tego, że będą w ich najniższych punktach.

Kiedy to wszystko wyjdzie na jaw, że Toby jest w „A” teamie, jaka będzie reakcja Emily biorąc pod uwagę ich przyjacielskie niegdyś stosunki?
Myślę, że to będzie naprawdę trudne. Relacja Emily i Tobiego była bardzo wyjątkowa, ponieważ ufali sobie na początku – nie byli mile widziani przez innych i mieli swoje tajemnice. Więc dla niej, posiadanie kogoś, kogo uważa za bliskiego przyjaciela i dzielenie się z nim rzeczami, o których nikt inny nie wie, a później odkrycie, że ten ktoś jest zdrajcą, oczywiście ją skrzywdzi, ale myślę, że ona upora się z tym w inny sposób niż reszta Kłamczuch.

Wiemy również, że Dr. Sullivan wraca. Co możesz nam o tym powiedzieć?
Myśle, że jest tu, by pomóc niektórym z dziewcząt – może którymś bardziej niż reszcie – uporać się z wszystkim, ponadto ona ma własne rzeczy do wyjaśnienia, to dlatego wyjechała na jakiś czas. Zawsze uwielbiam gdy się zjawia, ponieważ naprawdę czuję, że Annabeth Gish (aktorka) jest psychiatrą. Uwielbiam z nią rozmawiać. [śmiech]

Jaki jest twój ulubiony odcinek tej części sezonu i co możesz nam o nim zdradzić?
Nie pamiętam dokładnie który to odcinek, ale jest kilka scen z Dr. Sullivan, jak również jest scena w łazience z Troian (Spencer), która chyba jest moją ulubioną. Uwielbiam relację, jaką Emily ma ze Spencer i kocham kręcić z nią sceny, ponieważ ona jest nieziemska jako aktorka! Kiedy mamy te intensywne sceny, po prostu to kocham. Bywają takie momenty, że tak wczuwam się w to co Troian mówi, że przeżywam wewnętrzne rozdarcie, nie biorąc pod uwagę tego co moja postać powinna robić. Mówię sobie wtedy „Troian, robisz mi to za każdym razem. Nie mogę nawet wymyślić słowa, które opisywałoby jak świetna ona jest”.

Coś jeszcze możesz powiedzieć na temat sezonu 3B?
Zapnijcie pasy, ponieważ zapowiada się kolejna szalona przejażdżka.

 

tłumaczenie: ajtyna

źródło : www.pll-fansite.blogspot.com

2 myśli na “Shay Mitchell na temat sezonu 3B!”

  1. Bardzo fajny wywiad 🙂 i jak widac Shay nie wyklucza ze ktoras z Klamczuch moze byc A! Jezeli Marlene faktycznie by NA 100% powiedziala na Twitterze czy gdziekolwiek ze zadna z Klamczuch nie jest A to Shay by to powtorzyla teraz na przyklad!

Dodaj komentarz