Słodkie Kłamstewka już dzisiaj!

Słodkie Kłamstewka

Od dzisiaj – 16.07.2011 – w stacji telewizyjnej AXN emitowane będą odcinki Pretty Little Liars z polskim lektorem. Już o 19 będzie można oglądnąć pierwszy odcinek Słodkich Kłamstewek (Oficjalny polski tytuł serialu).  W każdą sobotę i niedzielę emitowane będą kolejne odcinki 1 sezonu. Mamy nadzieję, że słodkie kłamstwa dziewczyn z Pretty Little Liars zaciekawią widzów przed telewizorami i stroną zainteresuje  się jeszcze większa grupa wielbicieli/ek serialu.  Bo w końcu nigdy nas za wiele 🙂

Słodkie Kłamstewka można będzie obejrzeć także na stronie www.axn.pl . Każdy z odcinków Słodkich Kłamstewek będzie dostępny przez 7 dni po premierze telewizyjnej w usłudze AXN Player.

 

8 myśli na “Słodkie Kłamstewka już dzisiaj!”

  1. Chyba nigdy nie zrozumie dlaczego ten serial musi nosić tak banalny tytuł w Polsce, chociaż z drugiej strony ciekawiej nie mogli tego przetłumaczyć, żeby choć odrobina oryginalnych słów pozostała.

  2. Tłumaczenie tytułów zostawcie znawcom języka, bo jak widać niewiele wiecie. 'Little’ moze sluszyc także jako zdrobnienie w tłumaczeniu na nasz język, wiec proszę was, dajcie sobie spokój i nie kompromitujcie się.

Dodaj komentarz