Sneak Peeks 3×12

SNEAK PEEKI LETNIEGO FINAŁU !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

40 myśli na “Sneak Peeks 3×12”

  1. A może zdrajca jest Mona? Na tej dodatkowej zapowiedzi, o której mówił/a fourminds, widać, że dziewczyna nie jest do końca zadowolona z wiadomości jaką otrzymało. Co jeśli główne A kazało jej spowodować wypadek i potrącić Emily lub Celeba, ale Mona nie chciała więc A zabiło ją. To by wyjaśniało zszokowanie Emily i rozpacz Hanny. E nie spodziewała się, że Mona się za nią wstawi (lub zobaczyła twarz A), a M zginęła w wypadku, bo nie chciała zrobić krzywdy dziewczynom .

  2. Mi to wygląda na wypadek samochodowy lub pożar . Moja teoria Em jedzie z Paige samochodem zupełnie nie świadome że za nimi jedzie mama Hanny z pastorem – A jedzie z naprzeciwka zamierza spowodować wypadek i jedzie prosto na Em która w ostatniej chwili skręca a – A trafia w samochód Mamy Hanny – ona przeżywa ale jest w krytycznym stanie a pastor ginie Em wy siada z samochodu próbując ich ratować udziela pierwszej pomocy itd. stąd zakrwawione dłonie , Em i Paige są jedynymi świadkami dlatego są przesłuchiwane – A oczywiście ucieka . Troszku naciągana ale po tym sneeku od razu przyszło mi to na myśl .

  3. ja myślę, że to Mona będzie zabitą, zabicie matki dużo by komplikowało (gdzie by mieszkała Hanna z ojcem? Calebem?) poza tym dziewczyny nie wyglądają na aż tak przejęte, raczej zdziwione, może właśnie polecenie od A nie spodobało się Monie albo wpadła na Paige i Em i przypadkiem Em zabiła Mone w obronie własnej bo to dziwne ,że stoi tak na uboczu od dziewczyn i to taka brudna i wgl z przerażeniem w oczach i nie idzie do Hanny bo jest winna

  4. Na kolejnym sneak peeku widać jak Mona z kimś rozmawia przez telefon , może przywódca „A-teamu” kazał jej spowodować wpadek , w którym ginie ktos bliski Hannie , tak aby wyglądało to jakby zabójcą byla Em ? I zdrajcą by była Mona . Tytuł „Lady Killer” tez by pasował . ; ) Mona miała trochę zdziwioną i zdenerwowaną minę , pewnie nie chciała tego robić Hannie , ale co miała poradzić ? Może przywódca „A-teamu” jej groził ? Dziewczyny przeciez już jej jakby zaufały , że im pomaga ..

  5. To by wyjaśniało dwójkę „A” podających sobie kluczyki na koncu 11 odcinka . Albo były od samochodu , albo od domu Em, by wypędzić ją z niego ( jak widać po jednym z sneak peeków ) i by znalazła się w miejscu wypadku , tak żeby wyglądało to jakby ona go spowodowala . : D Miałoby sens według mnie . ; )

Dodaj komentarz