Spencer i Alison

POSŁUCHAJCIE, oglądałam przed chwilą flash backi z Alison na yt..i tak oglądalm oglądam i coś mi się nie zgadza, rozmowa Alison z Spencer.. po tym jak dziewczyny zapewne wyszły ze stodoły gdy Aria Hanna i Emily spały.. Spencer mówi do Alison jak Sobie przetłumaczycie „DLA MNIE JESTEŚ MARTWA” Alison oczywiście wkurzona wychodzi, a Spencer idzie na góre naglE staję wkurzona wychodzi za Alison i trzaska drzwiami… potem dziewczyny się budzą i jest scena gdy Spencer mówi ” szukałam wszędzie..” co wy na to? ja nie chce w to wierzyć ale..

TUTAJ MACIE TO :

od 4:41 do 6:25…

9 myśli na “Spencer i Alison”

  1. Tak, Spencer wyszła za Ali na podwórko. Wtedy „A” zrobiło zdjęcie z sypialni Ali, na którym jest Alison i pewien cień, którym jest Spencer. To już było wyjaśnione w serialu. Zdjęcie zostało anonimowo przesłane, dopiero później Spencer przyznała się dziewczynom, że to ona jest tym cieniem.

  2. @ariol . hejtujesz? po czym to wywnioskowałaś.. ? przepraszam ale nie rozumiem tych którzy na wszystkich ludzi nie zgadzających się z ich opinią nazywają 'hejtami’ 😮 . Hejt to ktoś kto by ciebie nienawidził bez konkretnego powodu! nienawidził, w sensie, mimo tego, że ciebie 'nie lubi’ i zamiast odwracać wzrok i zająć się czym innym, nadal będzie ciebie zaczepiał i robił jak tylko potrafi, żeby tylko wkurwić. i to bez powodu. sorry za wpieprzanie i ogólnie,ale irytuja mnie tacy ludzie 🙂

Dodaj komentarz