Spencer to zdrajca ?!

Ostatnio natknęłam się na promo 3 sezonu PLL i w tym promo były twarze kłamczuch. Na policzku Spencer widnieje napis ZDRAJCA. Czy to oznacza że to ona zdradzi kłamczuchy w sezonie 3 ?

Piszcie w kom. co o tym sądzicie ;> Po niżej macie link do tego promo. Twarze zaczynają się od 1:12 ;>

Jak myślicie, to jakaś podpowiedź od scenarzystów? Ja osobiście się przestraszyłam tych twarzy…

20 myśli na “Spencer to zdrajca ?!”

  1. Tu chodzi o to że Hanna jest złodziejką, bo kradła okulary od Prady, Em jest fałszywa bo udawała że lubi chłopców, a Spence jest oszustką bo ukradła pracę na ekonomie Mellisie 😀 .
    -.- a już myślałam że ona jest -A!

  2. To może nie być żadna podpowiedź tylko odnosić się do przeszłości… Emily może być nazwana 'fake’ bo ukrywała przez chwilę że jest lesbijką albo po prostu nie jest taka jaka się wydaje. Hanna kradła dlatego została określona mianem złodzieja… Więc może Spencer – 'cheat’ bo oszukała chociażby z tym testem kiedyś?

  3. Te twarze są z trailera PLL w UK… o.O Spencer ma „zdrajca” bo całowała Iana i Wrena, narzeczonych Melissy, Emily ma fake, bo udawała, że jest hetero, Hanna ma thief, bo kradła ubrania i inne różne rzeczy ze sklepów, a Aria ma tramp, bo… nie wiem tak szczerze. xd

  4. A zauważyliście może, że 'Ali’ pokazują dwa razy? Czy to nie podejrzane, skoro inne dziewczyny były tylko po razie? Możemy zacząć przez to podejrzewać, że pierwsza 'Ali’ jest martwa, a druga (może nadal Ali, może jej identyczna siostra {jak w książce}) jest żywa? Uważam, że to dobra podpowiedź.
    I jeszcze '+’ dla Sashy, za cudną mimikę twarzy. Po raz kolejny potwierdza, że jest najlepszą aktorką grającą jedną z Kłamczuch. ;3

Dodaj komentarz