Spin-off „Pretty Little Liars” [INFO + ZDJĘCIA]

Jak już wiecie odbędzie sie przerwa na Pretty Dirty Secrets który bedzie łącznikiem pomiedzy odc 12 a specjalnym odcinkiem halloweenowym 3 sezonu.Ma on 8 odcinków.Przejdźmy do rzeczy:

Akcja „Pretty Dirty Secrets” będzie się toczyć w tym samym sklepie, w którym Alison po raz pierwszy spotkała Jennę, kiedy szukała dla siebie przebrania na halloweenowe party (13. odcinek 2. sezonu).

 Jednak ciekawsza jest lista osób, które wystąpią w tym spin-offie „PLL”. Kogo możemy się spodziewać? Noela, Garretta, Jasona, CeCe i Lucasa. Ciekawostką jest fakt, że zostanie również wprowadzona nowa postać, w którą wcieli się Aeriel Miranda, znana z „The Nine Lives of Chloe King” (zagra ona niejaką Shanę). I pare zdjęć;)

Lucas i…ktoś przebrany za lalke?? czy jest to manekin?

 

kolejny manekin.. i Noel..

 

A ta dziewczyna? sprzedawczyni? czy może Shana?

 

 

 

czy możliwe jest to że CeCe tam pracuje?

 

I na koniec…coś co mnie powaliło.. zdjecie.. ale kto na nim?

 

 

Mi do złudzenia przypomina Jenne.. i o co chodzi z tymi przebraniami? według mnie Pretty Dirty Secret zapowiada sie ciekawie! a jak wy myślicie macie swoją teorie na temat tej dziewczyny w żółtej bluzce i tej na ostatnim zdjeciu?

źródło: Popcorner.pl

24 myśli na “Spin-off „Pretty Little Liars” [INFO + ZDJĘCIA]”

  1. Lucas nie stoi obok manekina, tylko obok przebranego człowieka! Tutaj tego nie widać, ale jest jeszcze więcej zdjęć promujących ten serial, na których owa postać mu coś wręcza, a wcześniej to wgl za nim idzie po tym sklepie. 🙂

  2. W żółtej bluzce to ta nowa bohaterka Shana. Może dobrą teorią jest to, że Jenna jest siostrą Alison? Jeśli tak to wszystko by się zgadzało. Wtedy trafne byłoby przypuszczenie, że to Jenna jest A i to ona jest w tej sukni. To musi być Jenna, bo na początku serialu ktoś przyjechał z Radley i to chyba była Jenna. Mnie ta osoba na ostatnim zdjęciu bardzo przypomina Arię… miejmy nadzieję, że to nie ona. Lub A znowu wplątało w swoje sprawy siostrę Spencer. Włosy tej w wielkiej sukni wyglądają jak Arii, bo ona też ma w tę stronę grzywkę! Włosy, włosy… to może być każdy! Melissa, Aria, Mona, Jenna. Jakby patrzeć po włosach to może być nawet Spencer, bo ona też ma w tę stronę grzywkę! Ona tak strasznie pragnęła zgadnąć hasło na stronę Mayi… Te włosy…. strasznie przypominają Spencer, bo ona ma takie cienkie włosy i tak się często czesze. Najprawdopodobniej to Spencer, Aria lub Jenna 🙂

  3. Skoro Garett występuje w tych odcinkach to znaczy że chyba w 12 odcinku go wypuszczą z więzienia, co do tej dziewczyny na ostatnim zdjęciu mi przypomina Arię, a widziałam na innych zdjęciach że jest ona bardzo niska, co też może oznaczać Arię.

  4. na ostatnim zdjęciu to nie jest Aria. Aria jest nieco pulchniejsza, nie ma tak wyraźnie zarysowanych obojczyków. Mi osobiście najbardziej pasuje do Spencer bo w kilku odcinkach chwaliła się że sama uszyła jakiś kostium. Kto wie :))

Dodaj komentarz