SPOILER 15 ODCINKA

15 odcinek PLL będzie wyemitowany w USA  31 stycznia . z shoutboxu dowiedziałam się o niejakim Ausiello,  który pisze spoilery do różnych seriali . PLL również znalazło się w tym gronie, więc na potrzeby naszych 'czytelników’ tłumaczę spoiler 15 odcinka.  [jak mówiłam, mój angielski jest na poziomie gimnazjum, więc proszę o wyrozumiałość.] :

Niemożliwe żeby Spencer była 'A’ . .. prawda? I nie współpracuje z A w jakikolwiek sposób?  To ostatni teoria, naszego krytyka, na podstawie tego-tygodniowego  odcinka Pretty Little Liars.

Patrząc w przyszłość, napięcie będzie nadal panować pomiędzy grupą, podczas na kolejny odcinek wyemitowany przez ABC Family , zatytułowany „Jeśli kłamstwo pierwszy raz się  nie uda, skłam ponownie”.

W podglądzie poniżej, widzowie mogą spodziewać się że Emily wtrąca się do glowy drużyny [?] ; Spencer zwrócisię do brata Ali, oraz Aria  wymyśli  plan rzeczywistej, publicznej randki z Ezrą. Czy jest jakaś opcja, że to dobry pomysł??! [chodzi o to że 'czy jest takie wyjście, czy jest taki sposób]

wydaje mi się że tłumaczenie nie jest idealne, ale oddaje sens wypowiedzi d;

Dodaj komentarz