Spoiler

Coraz bliżej do rozpoczącia 3 sezonu, a my mamy coraz więcej spoilerów. Na szczęście Marlene King jest zadowolona dając nam małe wskazówki na swoim Twitterze.

Wczoraj (16 kwietnia) napisała: „Rise and Shine Rosewood. Party at Spencer’s house.” – „Pobudka Rosewood! Impreza u Spencer”

Właśnie nagrywane są pierwsze odcinki 3 sezonu i wygląda na to, że będziemy mogli dowiedzieć się więcej rzeczy o domu Hastingsów, co jest bardzo ekscytujące, ponieważ jedyną rodziną do której mielibyśmy tonę pytań są własnie oni!

Zastanawiamy się czy „impreza” w domu Spencer będzie prawdziwą imprezą, czy może dużym spotkaniem bohaterów? Jeśli jest to impreza to czy będzie dla rówieśników Spencer, czy coś bardziej formalnego z uczestnictwem dorosłych? A może po prostu jest to pidżama party naszych kłamczuch?

Cokolwiek się stanie, mamy nadzieję, że dowiemy się więcej o Melissie.

Tłumaczenie: notalonee
Źródło: littleliars.cba.pl

5 myśli na “Spoiler”

  1. W piątej części pretty little liars ( zepsute ) rodzice Spencer organizują impreze na , której są zarówno rówieśnicy Spencer jak i dorośli . Właśnie na tej iprezie klamczuchy znajduja cialo Iana . Ale to dzieje sie w ksiązce nie wiem jak jest w scenariuszu ale skoro serial jest oparty na ksiązce wszystko jest mozliwe . Jezeli to bedzie taka wlasnie impreza jak w ksiazce to moze tez ktos zginie . Pozatym impreza nie musi oznaczac niczego dobrego moze to byc jakas niespodzianka od A albo cos równie pikantnego. Myśle , ze na tym party moze wydarzyc sie cos bardzo waznego .

  2. uwazam tak jak „KŁAMCZUCHA” i jak spencer_hasting wsumie tez 🙂 ja jeszcze myśle ze to moze byc jakies nocowanie u spencer albo w stodole poniewaz kiedys Marlene napisała ze rozpoczynająca sceną czy czyms tam bedzie stodoła wiec moze chodzi o impreze w stodole?

Dodaj komentarz